En Güzel 5 Taşlı Pırlanta Yüzük Modelleri

Author

Categories

Share

Pırlantalar her bayanın hayalini süsleye en güzel takılardan biridir. Hem değerli olması hem de şık bir takı olması açısından bayanlarımızın ilgisini çekiyor. Öyle ya bayanlarımız da tıpkı pırlanta kadar değerli ve onlar kadar zariftir. İşte tıpkı bayanlarımızı ifade eden pırlantanın 5 taşlı pırlanta yüzük modelleri çok tercih edilen modeller arasındadır. Hem ihtişamı hem de 5 adet pırlantanın yan yana gelmesi ile tamamen ihtişamlı bir görünüm kazanmaktadır.

5 Taşlı Pırlanta Yüzük Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Pırlanta yüzük alırken öncelikle güvenilir mağazalardan ya da alışveriş sitelerinden faydalanmalısınız. Aksi takdirde alınan yüzüğün pırlanta olmadığını da görebilirsiniz. Pırlanta yüzükleri alırken karatlarına, berraklığına, kesimine ve rengine dikkat etmeniz gerekir. Oldukça profesyonelce kesimleri yağılan pırlantaların ağırlığı karatla belirlenir. Karat ne kadar fazla olursa yüzüğün fiyatıda da o derece aratacaktır.

En güzel 5 taşlı pırlanta yüzük modelleri beğenirken de yukarıda belirttiğimiz özelliklere dikkat ederek almanızda fayda vardır. Genelde markası sağlam olan pırlantalar seçmekte fayda vardır. Çünkü oldukça değerli olan bu yüzükleri alırkende dikaktli olmak şart. İşte size fikir verecek en güzel 5 taşlı pırlanta yüzük modelleri:

Author

Share