2015 Yılı için En Güzel Mor Gelin Çiçeği Modelleri

Author

Categories

Share

Gelin çiçeği olarak renkler ve modeller o kadar değişik ki ki hayran kalmamak elde değil. Özellikle yurt dışında çok yaygın olan ve ülkemizde de artık yavaş yavaş tercih edilen renkli gelin çiçekleri var. Genelde gelinliğin yanında verilen, yapma çiçekler olurdu. Oldukça basit ve ruhsuz olan bu gelin buketleri yerini daha farklı modellere bıraktı. Artık canlı çiçekler, gelin çiçeği olarak tercih edilmektedir. İşte bu güzel çiçeklerden biri de mor gelin çiçeği modelleridir.

Beyaz ve Mor Çiçeklerden Oluşan Gelin Çiçeği Modelleri 

Mor gelin çiçeğinizin, sadece mor çiçeklerden oluşmasını istemiyorsanız araya beyaz güller, papatyalar, orkideler gibi beyaz çiçekler serpiştirebilirsiniz. Mor ve beyaz çiçekler birbiri ile çok güzel bir kombin oluşturacaktır. Bu gelin çiçeğini kombine etmek içinde beyaz ayakkabı ve üzerine mor aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Düğün salonunda da etek kısmını hafif kaldırarak ayakkabınız ve çiçeğinizin kombinin görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Kır Düğünü ve Sonbahar Düğünlerinde de Mor Gelin Çiçeği

Kır düğünlerinde de canlı gelin çiçekleri harika olmaktadır. Özellikle sarkan gelin buketi adeta düğün konseptine uyan ve size enerji ve canlı veren gelin buketi olmaktadır. Bunun dışında sonbahar da mor gelin çiçeği renk olarak elinize çok yakışacak. Ara çiçekler olarak beyaz, turuncu, koyu sarı renkli çiçeklerde uygun olacaktır.

Author

Share