En Farklı ve En Gösterişli Takı Tasarımları

Author

Categories

Share

Farklı ve gösterişli takı tasarımları 2015 yılına damgasını vuruyor. Ünlü tasarımcılar tasarladıkları bu takılarla iddialarını ortaya koyuyor ve tasarımlarını bizlerle buluşturuyor. Son günlerde sosyal medyada gündemde olan takı tasarımları oldukça dikkatimizi çekiyor. Son derece farklı ve gösterişli olan Paula Mendoza tasarımı takıları sizlere sunmak istedik.

Paula Mendoza Tasarımı Farklı ve Gösterişli Bilezikler

Tasarım sahibi Paula Mendoza ortaya koyduğu bileziklerde tercihini kelepçe ve metal boncuklardan yana kullanıyor. Gösteriş sahibi bu bileziklerde ağırlıklı olan renklerin gold ve gümüş olduğunu görüyoruz. Bilezikler kalın ve geniş gold rengi kelepçelerden ve aynı zamanda bileğe dolanmış, iki ucu farklı yöne uzanan metal boncuklardan oluşuyor. Tasarımcı, tasarladığı bu bileziklerin detaylarında diğer ürünlerde olduğu gibi siyah ve yeşil rengini de kullanıyor.

Paula Mendoza Tasarımı Dikkat Çekici Küpeler

Tasarımcı gold rengi metalden oluşturduğu küpelerle fark yaratıyor. Oldukça büyük ve son derece gösterişli bu küpeler tüm dikkatleri üzerine topluyor. Yeşil ve mavi tonlarının bulunduğu boncuk detaylı küpeler tüm şıklığıyla bizlerle buluşuyor. Büyük ve sallantılı olan küpeler özgür ruha sahip kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Paula Mendoza  Tasarımı İhtişamlı  Kolye ve Gerdanlıklar

Ünlü tasarımcı Paula Mendoza tasarladığı kolye ve gerdanlıklarla ihtişam ve gösterişin sınırlarını zorluyor. Tasarımının diğer parçaları gibi gerdanlıklarda da gold rengine ağırlık veriyor. Metal boncuklardan oluşturduğu kolyeler boynu sarıyor ve gerdanlıklar da bir kelepçe gibi boynu tamamen kapatıyor. Tasarımcı zümrüt yeşilini küçük detaylarda kullanmaktan vazgeçmiyor. Küçük detaylara fakat büyük gösterişe sahip bu gerdanlıklar alıştığımız modellerden farklı olarak oldukça dikkat çekiyor. Tasarımın en güzel parçalarını sizler için seçtik ve sizleri bu farklı tasarım yüzük, küpe, bilezik ve gerdanlıklarla buluşturmak istedik.

Author

Share