Emla Krem Hakkında Mutlaka Okuyun

Author

Categories

Share

Emla Krem Hakkında Mutlaka Okuyun

İstenmeyen tüylerden kurtulmak tarih boyunca bayanlar başta olmak üzere insanlığın en büyük çabalarından birisi haline gelmiştir. Bu işlem için birçok farklı yöntemler kullanılmış olmasına rağmen hiç birisi tüyleri kökten almaya yarayan ağda kadar işe yarar olmamıştır. Çünkü ağdada pürüzsüz bir cilt ortaya çıkmakta, ayrıca tüyler kökünden alındığından sertleşme ve fazlalaşmanın aksine zamanla tüylerde azalma olmaktadır. Bu nedenle bayanlar en çok ağda yöntemini tercih etmektedir. Ancak ağdanın diğer yöntemlere göre dezavantajları da vardır. Bu dezavantajlardan ilk akla gelen acı çekilmesidir. Tüyler kökünden çekilmek suretiyle uzaklaştırıldığından ciltte acıya neden olmaktadır. Bu acıyı azaltmak için kullanılan çok farklı yöntemlerden en sık tercih edileni son zamanlarda emla krem olmuştur. Cilde uygulanan bu antienflamatuar krem acıyı azaltmaktadır. Ancak, son zamanlarda bu krem çok farklı amaçlar için de kullanılmakta, hakkında önemli detaylar yayılmaktadır. O mutlaka okumanız gereken kısma geçmeden önce krem hakkında merak edenler için biraz detay verelim.

emla-krem-hakkinda-mutlaka-okuyun

EMLA KREMİN AĞDA İÇİN KULLANIMI Emla krem bir antienflamatuar krem olup cilt üzerinde uygulandığında sinir iletimini engellemektedir. Bu sayede ciltte oluşan uyuşukluk hissi de acının fark edilmemesine neden olmaktadır. Bu nedenle cilt bakım uzmanları ve dermatologlar bu kremi ağda uygulamalarında sıklıkla kullanmakta ya da tavsiye etmektedir. En çok acı çekilmesine neden olan kaş ve yüz tüyü almada özellikle bu ürün tercih edilmektedir. Bunun nedeni uygulama yapılan bölge çok hassastır ve acının dozu da bu nedenle artmaktadır. Ancak kremin istenilen kadar etkili olması için kullanımına kesinlikle dikkat edilmelidir. Doğru kullanım şekli kremin ağda yapılacak bölgeye 1 saat önceden uygulanmış olmasıdır. Ardından rahatlıkla kaş alma ya da ağda yapma işlemine geçebilirsiniz. Emla krem hakkında mutlaka okuyun,kremi kullanırken yaralara, göz, kulak, burun gibi hassas bölgelere temas ettirilmemelidir.

EMLA KREM GECİKTİRİCİ OLARAK KULLANILABİLİR Mİ? Son yıllarda erkekler arasında emla krem hakkında mutlaka okuyun, geciktirici olarak kullanımına dair örneklere sıklıkla rastlanmaktadır. Bunun nedeni ise bazı ürologların ilacı reçete olarak hastalarına önermesinden kaynaklanmaktadır. Geciktirici etki göstermesinin nedeni ise yine sinir iletimini bloke etmesinden kaynaklanmaktadır. Aynı şekilde cilde uygulandığında erkekler hissetmedikleri için sperm akışları da etkilenmekte ve gecikmektedir. Bu krem erken boşalma problemine kısa sürede olsa çözüm sağlamaktadır. Ancak kesin çözüm olmadığını hatırlatmak ve kesin çözüm için mutlaka doktora başvurmak ve sorunun ne olduğunu tespit ettirerek tedaviye başlamak önemlidir. Erken boşalmaya anlık geçici çözüm arayanlar için emla krem kesinlikle tavsiye edilecek bir kremdir. Çünkü kremin hassas ve alerjik ciltlerde hafif kızarmalara neden olma dışında ciddi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ayrıca his kaybı geçici olup fazla uzun sürmemekte, ciltte uzun süren his kayıplarına neden olmamaktadır.

DİKKAT EMLA KREM KADINLIK HİSSİNİ YOK EDİYOR! Özellikle ağda için kullanılan emla kremin son zamanlarda kadınlık hissini ortadan kaldırdığı konusu da konuşulmaktadır. Hatta birçok bayan emla krem kullanımını bu nedenle bırakmakta ve büyük korkular yaşayabilmektedir. Peki, gerçekten emla krem kadınlık hissini ortadan kaldırır mı? Cinsel hayatımız için bir tehlike arz ediyor mu? Neden kadınlık hissi yok oluyor? Sorularını uzmanların araştırma ve görüşlerinden yararlanarak bu yazımızda detaylıca açıklayalım. Öncelikle emla krem hakkında mutlaka okuyun, evet gerçekten kadınlık hissi kayıplarına neden olmaktadır. Bu bazı bayanlarda çok hissedilir boyutlarda olurken, bazı kadınlarda daha hafif belirti gösterebilmektedir. Duyarlılık durumuna göre his kaybı miktarı değişmektedir. Özellikle bacaklarda ve özel bölgeye ağrısız ağrı amaçlı uygulandığında kadınlık hissinin çok daha fazla ortadan kalktığı gözlenmektedir. Çünkü bunlar kadınlık organlarına yakın bölgelerdir. Krem uygulandığında cilt uyuşur ve bundan kadınlık organları da etkilenir.

Sinirler baskılanır ve his iletimi emla krem sayesinde bloke edilir. Böyle olunca da normal olarak kadınlık hissinde azalma meydana gelmektedir. Ancak bu durumdan endişelenmeye gerek yoktur. Çünkü kalıcı his kaybına neden olan bir krem değildir. Anlık olan kayıplar da kısa bir süre sonra yok olmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken uzun süreler sık sık bu krem her ihtimale karşı kullanılmamalıdır. Sinir sisteminin sekteye uğramasını az ihtimalde olsa sağlayabilmektedir. Çünkü kremin sık kullanılması durumunda uyaran daha uzun süreli olarak ortadan kaldırıldığı için sinir iletimi sekteye uğrayabilmekte, nadirde olsa bu sürekli hale gelebilmektedir. Sinir sistemi his almanın en önemli elemanı olduğu için zamanla sinirlerde ve his iletiminde yavaşlamalar normaldir. Dışarıdan yapılan bu tip etkiler de kayıpların sürekli olmasına neden olabilmektedir. Kısacası her dış etken az da olsa vücutta hasar bırakabilmektedir. Bu düşünülmelidir. Diğer kremler ve ilaçlarla karşılaştırma yapıldığında ise emla krem hakkında mutlaka okuyun, ne kadar yan etkisi olduğu tekrar tekrar ortaya çıkmaktadır. Sadece hassas ciltlerde kızarma yapan bu krem en az yan etkiye sahip olmasının yanında çok etkili olmasıyla da çoğu kişi için mucizevîdir. Etkilerinin çok başarılı olması nedeniyle güzellik merkezlerinden kuaförlere, ağda yapan işletmelerden dermotologlara kadar her alanda kullanılmakta ve ağda için önerilmektedir.

Author

Share