Emirgan Taş Kahve Cafe Restaurant

Author

Categories

Share

Emirgan muhteşem havası ve büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde hizmet eden cafe ve restaurantlarının ne derece meşhur olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu harika mekanlardan bir diğeri de panoramik boğaz manzarasının yanı sıra akılda kalıcı lezzetleri ile sizlere profesyonel ve sıcak hizmet sunan Taş Kahve Cafe & Restaurant.

TK Emirgan  sabahleyin 07:00 ile gece 02:00 saatleri arasında hizmet  vermekte olup.Tarihi emirgan iskelesinin karşısında ,sahil yolundan yüksekliği nedeniyle eşsiz bir panoramik boğaz manzarasına sahip.
TK Emirgan   Misafirlerine sabahın erken saatlerinde zengin kahvaltı mönüsüyle , gerek tek başına bir ziyafet olabilecek omlet ve melemen çeşitleri gerek Anadolu dan gelen şarküteri çeşitleriyle tadına doyum olunmaz bir kahvaltı ziyafeti ile güne zinde başlamanızı sağlamakta.
Öğlen ve akşam saatlerinde ise dünya mutfağından seçilmiş lezzetleri açık mutfağında hazırlanmakta olup siz değerli misafirlerimizin çoğunlukla tercih ettiği ( Fajita , Cafe de Paris, Boğaz Kebabı…) bunların yanında zengin makarna (Somonlu Fettucine, Penne All’Arabiata, Tagliatelle…) ve salata (Tavuklu Cesar , Somon, Çoban salata…) çeşitleriyle  farklı tatlara uyarladığı zengin mönüsüyle, sıcak soğuk içecek (Cafe Mocha,Cafe Latte, sıkma meyve suları…) çeşitleriyle  iş çıkışlarında tatlınızla birlikte (Shuffle,Tiramisu,Browni…) kahvenizi yudumlarken  İstanbulun yoğun stresinden kurtulmanız için ideal bir mekan olmaya aday .
TK Emirgan çalışanlarının güzler yüzü ve iç mimarisiyle misafirlerine sağladığı sıcak ortamı, profösyonel hizmet anlayışı, hızlı servis kalitesi, cazip fiyat alternatifleriyle küçük iş toplantılarını keyifli molalara  dönüştürürken, arkadaş görüşmelerinin tercih edilen mekanlarından birisi.TK Emirgan vale parking hizmeti de sunmakta.

Author

Share