Emaar Square Örnek Daire Resimleri

Author

Categories

Share

Emaar Square, lüks ve konforun en iyi örneklerini yansıtan bir konut, otel ve ofis projesi. Örnek dairelerinden de anlaşılacağı gibi kaliteden kesinlikle ödün verilmeyen Emaar Square konut almayı düşünenler için ideal seçimler arasında yer alıyor.

Emaar Square 1+1 Örnek Daire Resimleri

Emaar Square 1+1 dairelerinde 2 farklı mutfak alternatifi ile dikkat çekiyor. Standart 1+1’de salon içinde Amerikan Mutfak modeli kullanılmış. Eğer farklı bir daire istiyorsanız da tek duvar tipi mutfak kapatılarak salonda hiç mutfak yokmuş izlenimi de oluşturuyor. Bunun haricinden hol girişi, banyo ve yatak oda ideal ölçülerde kullanıma uygun olarak tasarlanmış.

Emaar Square 2+1 Yüksek Katlı Blok Örnek Daire Resimleri

Emaar Square yüksek katlı bloklarda ki 2+1 dairede Amerikan Mutfak tasarımı tercih edilmiş. Geniş bir salon ve mutfağa sahip olan dairede konfor ön planda tutulmuş. Geniş odalarının yanı sıra ayrıca küçük bir çalışma ofis alanı da düşünülmüş.

Emaar Square 2+1 Residance Örnek Daire Resimleri

Emaar Square, residance bloğunda ki 2+1 rahatlığı sevenler için ideal daire planı olarak görünüyor. Mutfak ve salonun bir arada olmasından hoşlanmayanlara özel olarak ayrı mutfak şeklinde ve salonu büyük kullanım alanlı olarak tasarlanmış.

Emaar Square 3+1 Residance Örnek Daire Resimleri

Emaar Square Residance bloğunda yer alan 3+1 daireler tam geniş ve ferahlığı sevenler için ideal. Salonu, mutfak ve 2 yatak odası oldukça geniş yalnızca odalardan biri çok küçük sadece bir tek kişilik yatak alacak şekilde tasarlanmış. Ayrıca giriş bölümünde yapılan misafir WC’si de oldukça iyi düşünülmüş bir detay.

 

Author

Share