Elma Dilim Patates Yanına Hangi Yemekler Yapılır? | Hanımların Dünyası

loading...

Elma Dilim Patates Yanına Hangi Yemekler Yapılır?

Elma Dilim Patates Yanına Hangi Yemekler Yapılır?

Elma Dilim Patates, özellikle fırında pişen patates olarak oldukça doyurucu ve kızartılmışına göre çok daha fazla sağlıklı bir yiyecek. Fırında elma dilim patates ile çeşitli yemekleri birbirine yakıştırıp hem hoş hemde lezzetli bir menü hazırlayabilirsiniz. Evde hazırlayacağınız fırında elma dilim patates yanına hangi yemekler yakışır konusunda sizlere örnekler vermek istedik.

Elma Dilim Patates Yanına Köfte ile Menü Hazırlama

Elma dilim patates’in yanına kızartılmış veya ızgara da pişirilmiş köfte ile közlenmiş domates, biber ve yoğurt gayet güzel bir menü olacaktır.

Elma Dilim Patates Yanına Tavuk Bonfile ile Menü Hazırlama

Elma dilim patates yanına, fırın poşetinde pişireceğiniz ya da ızgarada pişirilmiş tavuk bonfile ile közlenmiş biber ve çeşitli et sosları çok yakışacaktır.

Elma Dilim Patates Yanına Kırmızı Et ile Menü

Elma dilim patates yanına, kırmızı etten hazırlayacağınız bonfile, pirzola, biftek ve daha bir çok et çeşidi çeşitli meze ve soslar ile harika bir uyum olacaktır.

Elma Dilim Patates Yanına Nugget ile Menü

Elma dilim patates yanına ne yakışır ve aynı zamanda hem kolay hemde lezzetli olur diye düşünüyorsanız size cevabımız Nugget. Nugget’ı yağda kızartırsanız çıtır olur eğer fırında kızartırsanız yumuşak ama daha sağlıklı olur. Meze olarak’da Amerikan salata veya Rus salatası iyi gider.

Elma Dilim Patates Yanına Kremalı Et Sote ile Menü Hazırlama

Elma dilim patates yanına, beyaz et veya kırmızı et ile hazırlayacağınız kremalı et sote harika bir lezzet ve damak tadı bırakacaktır.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb