Elleriniz Yumuşacık Olsun | Hanımların Dünyası

loading...

Elleriniz Yumuşacık Olsun

Elleriniz Yumuşacık Olsun

Elleriniz Yumuşacık Olsun

Hangi kadın istemez ki yumuşacık, pürüzsüz ellere sahip olmayı? Yumuşacık eller için çaba harcamak ve en önemlisi vakit ayırmak şarttır. Yolda yürürken, arkadaşlarla otururken ilk dikkat çeken yerler ellerdir. Bakımlı eller insanları cezbedecektir. Ev hanımları ya da evli kişiler bu durumdan yakınmaktadır. Ev hanımları düzenli olarak ev temizledikleri için, bulaşık yıkadıkları için elleri çatlamakta, pürüzlü bir hal almaktadır. Onların daha çok özen göstermesi ve zaman ayırması gerekmektedir. Elleriniz her zaman pürüzlü ya da kötü görünümlü olmak zorunda değil. Küçük, basit işlemlerle biraz vakit ayırarak pürüzsüz elleriniz olabilir.

El-bakım
Ellerinizi yumuşatacak altın öneriler

Eller düzenli olarak nemlendirilmeli ve ihmal edilmemelidir. Çatlayan elleriniz varsa mümkünse kreminizi yanınızda taşıyın ve ellerinize her aklınıza geldiğinizde sürün. Unutulmaması gereken nokta ise her kremin ele sürülmemesi gerektiğidir. Doğal olmayan kremler ellere daha çok zarar vermekte ve kanserojen madde içermektedir. Doğal ve bitkisel kremler kullandığınızda elleriniz sağlıklı bir şekilde pürüzsüzleşecek.

Her evde zeytinyağı vardır. Zeytinyağı nemlendiricilerin en güzeli ve en doğalıdır. Bu sağlık kaynağı her alanda kullanıldığı gibi güzellik alanında da kullanılır. Zeytinyağını akşam yatmadan önce ellerinize sürün iyice yedirin ve ellerinize eldiven geçirin. Sabah uyandığınızda elleriniz yumuşacık olacak. Eğer bu zeytinyağı ile yapılan işlem banyodan sonra yapılırsa daha etkili sonuç alınır ve eller yumuşacık ışıldar.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb