Eller İçin Bitkisel Yağlar | Hanımların Dünyası

loading...

Eller İçin Bitkisel Yağlar

Eller İçin Bitkisel Yağlar

Eller İçin Bitkisel Yağlar

Etiketler:Eller İçin Bitkisel Yağlar, Eller İçin Bitkisel Yağ, Cilt İçin Bitkisel Yağlar, Bitkisel Yağlar, Bitkisel Yağ

Ellerinizin derisi zamanla incelir ve çatlar. Bu tür durumlarda nem içeriğine ev sahipliği yapan bitkisel yağ özlerinden yararlanmanız gerekmektedir.

Çatlayan ve Kuruyan Eller İçin Zeytinyağı

Nem dengesini sağlamanız adına oldukça ideal olan zeytinyağı aracılığı ile kusursuz ellere sahip olabilirsiniz. Zeytinyağını limon suyu aracılığı ile harmanlayarak kullanıma alabilirsiniz.

Cildi Yumuşatan Badem Yağı

Canlı ve sağlıklı ellere sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olan badem yağı aynı zaman da çatlak probleminin de geri plana alınmasına yardımcı olmaktadır. Badem yağını limon suyu ile harmanlayarak kullanabilirsiniz. Doğal peeling yapmak isteyenlerdenseniz limonlu badem yağı karışımının içerisine esmer şeker de ilave edebilirsiniz.

Bitkesel-yağlar-görünüm
Kusursuz Eller İçin Susam Yağı

Kusursuz ellere sahip olmak isteyenlerdenseniz susam yağına merhaba diyebilirsiniz. Bakım kürlerinde sıklıkla kullanılan bitkisel yağlar içerisinde yer alan susam yağını e vitamini kapsülü aracılığı ile harmanlayarak kullanabilirsiniz.

Kırışıklıkları Gideren Kakao Yağı

Pürüzsüz ellere sahip olmanız adına oldukça ideal olan kakao yağı aynı zaman da kırışıklıkların da geri plana alınmasına olanak tanımaktadır. Kakao yağını salatalık suyu aracılığı ile harmanlayarak kullanıma alabilirsiniz.

Cildi Canlandıran AleoVera Yağı

Cildi canlandıran etkisi ile ön plana çıkan aleovera yağı aynı zaman da tırnaklarınıza canlılık katmanız adına oldukça idealdir. Sizler de birbirinden özel bitkisel yağlar aracılığı ile bakımlı ellere sahip olabilirsiniz.

Eller İçin Bitkisel Yağlar Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb