Elit Prep Stili Genç Görünmenin Anahtarı | Hanımların Dünyası

loading...

Elit Prep Stili Genç Görünmenin Anahtarı

Elit Prep Stili Genç Görünmenin Anahtarı

Elit Prep Stili Genç Görünmenin Anahtarı

 

 

Hanımlar yaşları kaç olursa olsun çocuklarına bakmak ve hayata ayak uydurabilmek için stresli yaşam sürerek kendilerini çok yormaktadır. Bu yorgunluk nedeniyle de bazen tarzlarına dikkat etmeyerek yaşlı göründüklerinden şikâyet etmektedir. Yaşınız ne olursa olsun fark etmez içinizde genç olma ruhunu söndürmeden giyinmek için bazı kurallara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu anlamda son zamanlarda moda olan elit prep stili anneler için genç görünmenin altın anahtarı olmuş ve tasarımcılar tarafından anne giyim kreasyonlarında kısa sürede başköşeyi almıştır. Elit prep stili genç görünmenin anahtarı olduğu için kuralları nedir sizlere tüyo olarak sunuyoruz.

Elit Prep Stili Nedir? İlk olarak bilmeyenler için stilin nasıl bir şey olduğunu anlattıktan sonra kurallarını açıklamak daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Elit prep adı verilen stil yetişkin hatta orta yaşlı bayanların kolejli ve Avrupa giyim tarzlarını birleştirmesiyle ortaya çıkmış giyim akımıdır. Hem kullanılan renkler hem de desenler okul çocuklarının ki gibi olup kolejli genç kızları hatırlatmaktadır. Elit Prep Stili Nasıl Uygulanır? Tüyolar

** Elit prep stili genç görünmenin anahtarı olduğundan bu stili uygulamak isteyenler için ilk öne çıkan detaylar ekose desenleri ve play boy pantolonlardır. Kolejli havasının en önemli yansıması olan bu parçaları dümdüz topuksuz babetlerle kombinleyip çok daha genç görünmeniz mümkün.

** Kadınsılık bu stilde arka planda kalacak olsa da mini etek ve dekoltelerle biraz daha yaşınıza yaklaşabilirsiniz. Mini genç kız etekleri, rengarenk bluz ve aksesuarları cesurca kullanabilirsiniz.

** Cesaret, uçukluk ve bir o kadar da masumiyet yakalanan bu stilde çocuksu parçaları birlikte kullanmaktan kesinlikle çekinmeyin, kendinizi bu konuda sınırlandırmayın.

** Minimal moda akımını bu stilde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak gardırobunuzda kaşmir ve kaşe kabanlara mutlaka yer vermelisiniz.

Genç görünmek isteyenler için harika bir stil olan elit prep için gardırobunuzu bu parçalarla düzenlemeniz gerekmektedir. Fazla alışverişe ihtiyacınız olan bir stil de değildir. Sadece gardırobunuzda bulunması muhtemel parçaları farklı bir bakış açısına göre farklı aksesuarlarla kullanmanız yeterli olacaktır. Elit prep stili genç görünmenin anahtarı olmakla birlikte pek çok ünlü tarafından da tercih edilen bir stil olduğu için her daim modayla uyumlu kalmanız da bu stil sayesinde garantidir. Ayrıca var olan farklı stildeki kıyafetlerinize küçük dokunuşlar, eklemeler ve terzilik girişimleriyle bambaşka havalar kazandırmanız, kendinizin oluşturduğu parçaları stilinizin bir parçası olarak kullanmanız harika görünmenize yetecektir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb