El Bakımı | Hanımların Dünyası

loading...

El Bakımı

El Bakımı

El Bakımı

Bir orta öğretim arkadaşımın söylediği bir cümle üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala aklımdadır.”Benim için ellerim yüzümden daha önemlidir. Yüzümde ufak pürüzler olsa dahi aldırmam fakat ellerim her daim çok bakımlı ve güzel olmalı.” Gerçekten ellerine iyi bakım yapardı ve el mankenliği yapacak kadar zarif ellere sahipti. O da bakımlı ellerin kadın zarifliğini tamamlayan en güzel unsur olduğunun bilincinde olacak ki oda öyle hareket ederdi.

Evet, birçok kadın yüzüne verdiği önemi ellerine vermeyip ihmal eder. Oysaki el ve tırnaklarınız dışarıdan gören insanların nazarında genel anlam da ne kadar bakımlı olduğunuz hakkında fikir oluşturur. Gerçekten de markette ki bir ürünü almak için uzanan bir elin zarif görüntüsü göreni kendine hayran bırakır. Üstelik geçmişin izleri en çok da ellerde kendini gösterir ve dolayısıyla yüzünüzü şımartırken ellere gerekli ilgiyi göstermeseniz elleriniz bunun intikamını yaşınızı herkese söyleyerek alırlar.

Güzel-el-bakımı
Bakıldığında insanların ileri yaşların kazandırdığı izleri silebilmek adına düzenli spor, kozmetik ürünleri ve  çeşitli cerrahi  yollarla genç bir görünüme sahip olduğunu görürsünüz.Öyle ki yaşını tahmin  bile edemez, duyunca şaşkınlığınızı gizleyemezsiniz.En güzel örneklerden biri de  Madonna dır.Adeta zamana karşı duran bu kadının siz birde ellerine bakın…İşte o zaman bir takım ön görülerde bulunmanız hiç de zor olmayacak.Yaşına göre oldukça iyi görünen  Madonna’ nın elleri, yaşının aynası diyebilirsiniz.Peki bu ünlü star da  ellerine gerekli özeni göstermemiş mi dersiniz?En iyi kozmetik ürünlerini,en etkili  cerrahi yolları denemiş fakat yinede ellerini  istediği görünüme ulaştıramamıştır. Kendisi de (bizimde size önerdiğimiz) ne yaptıysa ellerinde hoşlanmadığı görünümü yok edemediği için en azından gizlemeliyim diye düşünüp, parmak uçları açık eldivenler takıyor. Gördüğünüz gibi ne şekilde olursa olsun kadınlar bir yolunu bulup ellerini yine bakımlı gösteriyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb