Ekim Ayı Sokak Modası Trendleri | Hanımların Dünyası

loading...

Ekim Ayı Sokak Modası Trendleri

Ekim Ayı Sokak Modası Trendleri

Ekim, sonbaharın tüm güzelliğini hissettiğimiz aydır. Ve tabi ki ekim ayında hava değişimini oldukça yaşıyoruz. Serin ve yağmurlu geçmesine rağmen sokakların dolup taştığı bu ayda sokak modası trendleri neler olacak, en çok hangi renkler kullanılacak ve ne tür kıyafetler giyilecek konusunda araştırmalar yaptık ve sizlere sunmak istedik.

Sonbaharın Vazgeçilmez Renkleri

Her sonbahar olduğu gibi bu sonbahar da kahveler, sarılar, yeşiller, kırmızı ve bordolar bizlerle oluyor. Ekim ayının sokak modasını oluşturan bu renkleri hemen her kıyafet ve kombinde görmek mümkün. Montlardan ayakkabıya, çantalardan şallara kadar her parçada bu renkleri kullanıyor ve kombinler oluşturuyoruz.

Deri Ceketler ve Kaz Tüyü Montlar Trendler Arasında Yer Alıyor

Ekim ayının serin günlerinde sokak modasını kaz tüyü montlar oluşturuyor. Bu montlar spor giyinen kadınların vazgeçilmez bir parçası oluyor. Spor ayakkabı ve bir jean kot ile konbin oluşturulan bu montlar oldukça şık duruyor. Kadınların vazgeçilmezi olan deri ceketler 2014 ekim ayında da kendini gösteriyor ve oluşturulabilecek her kombinle uyum sağlıyor. Hem spor hem de topuklu ayakkabılarla giyilebilen deri ceketler tüm asilliği ile siyah renkte tercih edilmeye devam ediyor.

Kampüse Dönüş

Öğrencilerin kampüste giydiği kıyafetleri artık sokaklarda görmek mümkün. Renkli sırt çantalar, spor ayakkabı ile giyilen jean pantolonlar sokak modasının sıkça kullanılan parçaları oluyor. Ekim ayında da bu parçalar sayesinde sokaklar oldukça renkli ve hareketli görünüyor. Sweatshirt ve ekose gömlekler de bu spor şıklığın bir parçası oluyor. Sarıların, yeşillerin ve bordo tonlarının kullanıldığı kombinler sizi son derece şık ve rahat bir görünüme kavuşturuyor.

 Ekim Ayı Sokak Modası Trendleri ve Kombinleri Resim Galerimizde

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb