Bekarlığa Veda Partisi için Eğlenceli Fikirler

Author

Categories

Share

Bekarlığa veda partisi son zamanlarda oldukça moda bir eğlence haline geldi. Evlenmeden önce hem bayan hemde erkeğin arkadaşları ile birlikte düzenlediği bekarlığa veda partisi etkinliğine dair fikirler paylaşmak istedik sizlerle.

Konsepte uygun tasarımlı aperatifler

Bekarlığa veda partisi konseptine uygun olarak hazırlatabileceğiniz şekerlemeler, cookie kurabiyeler, cupcakeler ve bunlar gibi daha bir çok eğlenceli atıştırmalıklar gecenize renk katacaktır.

Çılgınca eğleneceğiniz aktiviteler

Bekarlığa veda partisi şüphesiz ki eğlenmek için hazırlanan bir gecedir. Eğlence denilince ilk akla gelen aktivite olarak’da dans gelir. Bekarlığa veda partisi organizasyonu ile uğraşan firmalar gecenize özel profesyonel dansçılar getirtebiliyor.

Eğlenceli oyunlar ile farklı bir boyut kazandırabilirsiniz

Eğer bekarlığa veda partisini yakın arkadaş grubunuz ile planladıysanız arkadaşlarınız ile birlikte eğleneceğiniz oyunlar oynayabilirsiniz. Bunlar yurt dışında genellikle doğruluk/cesaret gibi oyunlar olabiliyor.

Dakikalarınız ölümsüzleştirmeyi unutmayın!

Tabi ki en önemli nokta fotoğraf makinesi. Günümüzde herkes teknolojik telefonlar kullandığından fotoğraf makinesi pek tercih edilmese de siz yinede geçirdiğiniz her eğlenceli anı fotoğraflamayı daha sonrada bir albüm yapmayı unutmayın.

Dip not: Bekarlığa veda partisinde çılgınlığı abartıp ertesi gün hatırlamayacağınız şeyler yapmayın magazin haberlerinde örnekleri ile karşılaşmışsınızdır :)

Sevgiler…

Author

Share