Eggies Kabuksuz Yumurta Haşlayıcı Aparat

Author

Categories

Share

Haşlanmış yumurta özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi. Ancak yumurtayı haşladıktan sonra kabuğunu soyma evresi oldukça can sıkıcı ve zaman alıcı. Küçük küçük kabukları temizlemeye çalışırken elinizin yanmaması içinde yumurtayı soğutursunuz ve bu da sıcak yumurta lezzetini yok eder. Yeni çıkan şeffaf kabuksuz yumurta haşlama aparatı oldukça iyi düşünülmüş bir fikir.

Yumurtayı yemek, hamur işi veya omlet yapacak şekilde kırıyor ve aparatın içine boşaltıyorsunuz. Ardından aparatın kapağını kapatıp haşlıyorsunuz. Piştikten sonra yumurtayı aparattan çıkarıp tabağına almak kalıyor sadece.

Oldukça basit kullanımı olan bu yumurta haşlama aparatını denediyseniz yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Fiyatı sadece 10 TL
Ürün ek bilgisi

Mükemmel Yumurta Haşlama Aparatı

Mesele yumurta olunca çok pişmiş demek gerçekten çok uğraş demektir. Etrafa dağılan ve ufak ufak parçalara ayrılan kabuklar, israf olan yumurta beyazları ve yetmezmiş gibi soymakla bitmek bilmeyen kabuklar. Artık bu eziyete son verebilirsiniz! Huzurlarınızda, Yumurta Haşlama Aparatı; kabuksuz ve çok pişmiş yumurtaları hazırlamanın en hızlı yolu!
Kullanımı o kadar kolay ki, yalnızca yumurtanızı içerisine kırın, ocağınızda kaynatın ve her zaman mükemmel katı yumurtalar için kapığını açın!

Yumurta Haşlama Aparatı yumurtalarınızı gerçek kabuğu ile aynı şekilde haşlar ve yapışmaz iç yüzey de haşlama işiniz bittiğinde yumurtanın kolayca kayarak çıkmasını sağlar. Yumurta Haşlama Aparatının eşsiz pişirme tasarımı sayesinde yumurtanın üst kısmı alt tarafta haşlanır ve bu da yumurtaları hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde süsleyebilmeniz anlamına gelir.

Tek bir kabuk bile soymadan baharatlı ve acılı yumurtaların keyfini sürebilirsiniz. İnanılmaz lezzetli yumurta salataları, sandviçler hazırlayabilir ya da istediğiniz salatanın içerisine yumurtaların istediğiniz kısmını kolayca ekleyebilirsiniz.

Tek bir yumurtayı sıradan yöntemlerle soymaya çalışmak sonsuza dek sürebilir, ama artık 6 yumurtayı aynı anda 30 saniyeden daha kısa sürede çevirip açarak yemeye hazır hale getirebilirsiniz!

Bunun yanı sıra yumurtayı kabuğu olmadan haşladığınız için pişirmeden önce içerisine istediğiniz baharatı veya malzemeyi ekleyebilirsiniz.

Avantajları

  • Yumurta Haşlama Aparatı ile yumurta kabuklarının yaratacağı dağınıklığı yaşamazsınız.
  • Kullanımı pratik, hızlı ve basittir, ilk defa kullanan birisi bile mükemmel katı kıvamlı yumurtalar haşlayabilir.
  • Yumurtanın soğumasını beklemenize ve kabuklarını ayırmak için uğraşmanıza gerek kalmadığı için zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • İsterseniz yalnızca yumurtanın beyazını kaynatabilir ve yumurta sarılarını mayonez veya başka bir tarifte kullanmak üzere ayırabilirsiniz.
  • Diğer bir yandan isterseniz bir yerine iki yumurta sarısını aynı anda haşlayabilirsiniz.
  • Yumurtalarınızı haşlamadan önce çeşitli çeşnilerle renklendirebilirsiniz; bitki, baharat karışımları, soğan veya peynir ekleyerek mükemmel lezzetler elde edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır

Yumurtayı Yumurta Haşlama Aparatının içerisine kırın ve parçalarını kapatarak kaynatın, ardından servise hazır hale gelmesi için çevirerek açın. Yumurta Haşlama Aparatı yumurta kabuğunun yerini alacak ve her zaman için mükemmel kıvamda pişmiş yumurtalar elde etmenizi sağlayacaktır.

Kullanım ile ilgili uyarılar

İlk yapmanız gereken şey Yumurta Haşlama Aparatını kullanım öncesinde düzgün bir şekilde temizlemek. Yumurtaları içerisine kırmadan önce Yumurta Haşlama Aparatının içerisine yapışmayı önleyen bir yağ veya yemeklik yağ püskürtün. Yağı direkt olarak Yumurta Haşlama Aparatının içerisine önerilmemektedir. Yağı bir kağıt havluya püskürtüp aparatınızın alt ve üst parçalarına eşit bir şekilde yaymanız işinizi kolaylaştırır..

İddialar

İnanılmaz kolay! Yalnızca kırın, kaynatın ve çevirin; soymaya vakit harcamayın!
Yumurta Haşlama Aparatı yumurtaları kabuksuz ve çok pişimiş olarak elde edebileceğiniz en hızlı ve en mükemmel yöntemdir!
Katı kıvamlı yumurtalar her zaman, hızlı ve kolay bir şekilde elinizin altında!

Author

Share