Easy Life Magic Mop Kovalı Sıkmalı Paspas | Hanımların Dünyası

loading...

Easy Life Magic Mop Kovalı Sıkmalı Paspas

Easy Life Magic Mop Kovalı Sıkmalı Paspas

Easy Life Magic Mop Otomatik Sıkmalı, Kovalı Paspas Seti (Kargo Bedava!)

Magic Mop Otomatik Sıkmalı Temizlik Seti ile suya ve deterjana dokunmadan harika temizlik!

Cam, parke, laminant, fayans, marley, mermer, cam vb. her türlü sert zemini rahatlıkla suya sabuna dokunmadan temizleyebileceksiniz. Magic Mop otomatik sıkmalı temizlik seti eşsiz pedal sistemi sayesinde bastırmaya gerek kalmadan, güç harcamadan sadece ayak hareketinizle paspasınızı sıkabileceksiniz.

Magic Mop Otomatik Sıkmalı Temizlik Seti ile suya ve deterjana dokunmadan harika temizlik sağlarsınız, Cam, parke, laminant, fayans, marley, mermer, cam vb. her türlü sert zemini rahatlıkla suya sabuna dokunmadan temizleyebileceksiniz. Magic Mop otomatik sıkmalı temizlik seti eşsiz pedal sistemi sayesinde bastırmaya gerek kalmadan, güç harcamadan sadece ayak hareketinizle paspasınızı sıkabileceksiniz.  Özel fiberli kumaş ipler dayanıklı ve anti bakteriyeldir. Böylece uzun süre kullanabilir, hijyenik temizlik yapabilirsiniz. 360 derece dönebilen oynar başlık dip köse, koltuk altı gibi ulaşılması zor bölgeleri rahatlık eğilmeden temizleyebilirisiniz. Kurutucu tasarımı ile elektrik süpürgesi gibi süper temizleme etkisine sahiptir. Ergonomik kova tasarımı ve tutma kolu sayesinde istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirisiniz.

Magic Mop %100 kurutucu etkisi ile asla elleriniz kirlenmez. İnsan vücudunun yapına göre tasarlanan sap ve pedal sayesinde vücut yapınıza uygun hareketlerle temizlik yapabileceksiniz. Ayrıca otomobilinizi yıkamak için de idealdir. İz ya da su lekesi bırakmaz. İhtiyaç duyduğunuzda paspasınızı değiştirebilir böylece yeni bir paspasa sahip olabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde ellerinize ve belinize kuvvet uygulamanız gerekmez.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb