Düz Tabanlı, Topuksuz Gelin Ayakkabısı Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Düz Tabanlı, Topuksuz Gelin Ayakkabısı Modelleri

Düz Tabanlı, Topuksuz Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabı seçiminde düz taban topuksuz gelin ayakkabıları da ayrı kategori olarak ayakkabı mağazalarında yer alıyor. Yakın zamanda düğün planları olan gelinler  bu tarz ayakkabı modeli düşünüyorsa onlar için bu konuda fikir verecek muhteşem modeller hazırladık.

Düz tabanlı topuksuz gelin ayakkabısı olarak beyaz renk yine ön plandadır. Çok nadir de olsa gri tonlar, krem tonlar tercih ediliyor. Model olarak ise modern sandalet tarzı topuksuz gelin ayakkabıların yer alıyor. Eğer çok özel ve sıra dışı model düşünürseniz resimli converce tarzı düz taban ayakkabılar kullanılıyor. Hem görüntüsü hem de modelleri ile fazlasıyla dikkat çekici olabilirsiniz. Bu modeller dışında da isteğe göre özel düz taban topuksuz gelin ayakkabısı da tasarlayabilirsiniz incili ve taşlı gibi.

Wedding, Flats, Shoes, 2015 Shoes, 2015 Wedding Shoes, 2015 Wedding Flats, 2014 Shoes, 2014 Wedding Shoes, Gelin Aykkabıları, Gelin Babetleri, 2014 Gelin Babetleri, 2014 Gelin Aykkabıları, Topuksuz Gelin Ayakkabıları, 2015 Gelin Ayakkabıları, 2015 Gelin Babetleri, Düz Taban Gelin Ayakkabıları

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb