Duvarda Raf Dekorasyonu için Farklı Fikirler | Hanımların Dünyası

loading...

Duvarda Raf Dekorasyonu için Farklı Fikirler

Duvarda Raf Dekorasyonu için Farklı Fikirler

Duvar Raf Dekorasyonu Fikirleri, Duvarda Raf Dekorasyonları, Duvardaki Raf Fikirleri, Ev İçin Raf Modelleri, Raf Dekorasyon Fikirleri 2015, Raf Dekorasyon Örnekleri, Raflar Nasıl Dekore Edilir?

Çoğumuz daha verimli iç mekanlar oluşturmak için birçok  zaman fazla paralar harcarız. Oysa küçük ve kullanışlı alanlar fark ederek bu sorunumuzu ortadan kaldırabilirsiniz. İşte bunu da duvarda raf dekorasyonları ile sağlamanız mümkündür.

Son zamanlarda birçok evde de dikkatimi fazlası ile duvar rafları çekiyor. Fakat insanlar duvar rafları kullanırken doğru yer seçmeli ve bununla beraber raflara koyacağı eşyaları iyi seçmesi gerekir. Aksi halde yapılan yanlışlara sonucunda dekorasyonda fazla yer kapladığını söyleyebiliriz.

Mutfak olsun veya yaşam alanları olsun her zaman unutulmuş ya da ihmal edilmiş köşe vardır. Raf fikirleri sayesinde yaratıcılığınızı da birleştirerek heyecan verici duvar raf dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken odanızın ya da mutfağınızı ana temasına uygun renk ve eşyalarla şekillendirmeniz mümkündür. Tabi bu süreçte modeller görmekte oldukça önemlidir.

Duvar raf dekorasyonları bazen kişisel başarılarınızı sergilediğiniz bir alan, bazen çocuklarınızın odasında sevdikleri kitapları ya da oyuncakların yer aldığı bir köşe, bazen de anılarınızı tazelediğiniz fotoğraf çerçevelerinin yer aldığı sımsıcak bir köşe olabilir. İşte evinizde her odada birbirinden farklı ve eşsiz alanları duvar rafları sayesinde elde edebilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb