Düşük At Kuyruğu Saç Modelleri

Author

Categories

Share

Düşük At Kuyruğu Saç Modelleri

Şık davetlerde, özel günlerde kullanılabilecek bir model olan at kuyruğu günlük hayatta da sıkça kullandığımız modeller arasındadır. At kuyruğu modelleri arasında düşük at kuyruğu sizleri sıradan görüntülerden uzaklaştırarak, şık bir görüntüye kavuşturabilir.

Düşük at kuyruğu modelleri arasında da farklı tercihler yapabilirsiniz…

Kabarık yani krepeli düşük at kuyruğunu daha çok şık mekanlara, davetlerde tercih etmelisiniz. Saçların üst kısmına verilen bombe ve saçları düşük at kuyruğu yapmak sizi elegan bir görüntüye ulaştıracağı gibi spor şık tarzınızdan da fazla uzaklaşmamanızı sağlayacaktır.

Burgulu At Kuyruğu Saç Modelleri
Burgulu At Kuyruğu Saç Modelleri

Sıkı toplanan düşük at kuyruğu tercihini saçlarınız at kuyruğu yapmak için yeterli uzunlukta değise tercih edebilirsiniz ya da saçlarınızın uzunluğu ile dikkat çekmek için de bu Kıvrımlı Düşük At Kuyruğu:

Yandan Düşük At Kuyruğu:

Örgülü Düşük At Kuyruğu:

Örgülü Düşük at kuyruğu modeli ise sizi çok şık bir görüntüye ulaştırabilecek biraz daha alışılmış modeller çizgisinin dışında bir görüntüye ulaştıracaktır. Bu yüzden bu modeli özel davetlerde daha fazla tercih edebilirsiniz. At kuyruğunu yanda ya da arkada toplayarak şık görüntüler elde edilebilir.

Düşük At Kuyruğu Saç Modelleri Resimleri

Author

Share