Dünya’da ki En Lüks ve Pahalı 5 Hotel

Author

Categories

Share

Yut dışında lüks tatil yapmak istiyorsanız ve bütçenizde buna uygunsa sizin için Dünya’nın en lüks tatil hotelleri isimlerini, oda fiyatlarını ve resimlerini içeriğimiz’de paylaşmak istedik. Hepsi birbiri ile lüks ve modernlik konusunda yarışır derecede özelliklere sahip bu hoteller’de konaklamak ayrı bir keyif olacaktır sizin için.

Marina Bay Sands Hotel Singapur

Singapur son zamanlarda Dünyanın en ışıltılı, en gösterişli, lüks şehirleri arasında yer almaya başladı. Marina Bay Sands Hotel’de hem keyifli bir tatil yapabilir hemde en büyük özelliği olan 150 metre yükseklikte ki muhteşem havuzunda yüzerken ışıltılı şehrin manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Marina Bay Sands Hotel Gecelik ücreti 800 TL’den başlamaktadır.

Four Seasons Resorts Hotel Maldivler

Four Seasons Hotellerin kalitesi her zaman kendini ön planda göstermektedir. En iyi tanınan hotel markası olarak gösterilen Four Seans hotellerinin Maldivler’de ki adresinde denizin ve doğanın muhteşem uyumunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Four Seasons Hotel Maldiv Gecelik fiyatı en düşük 1900 TL’den başlamaktadır.

Harbour Grand Hotel Hong Kong

Uzakdoğu’nun en ihtişamlı şehirleri arasında yer alan Hong Kong, lüks tatil yapmak için ideal bir tercih olabilir. 27 metrelik açık ısıtmalı havuzda yüzebilir veya spa merkezinde masaj yaptırarak kendinizi şımartabilirsiniz. Fitness merkezi sayesinde günlük egzersiz programlarını devam ettirmenizde mümkün. Harbour Grand’da ayrıca bir tur masası ve konsiyerj hizmetleri mevcuttur.

Harbour Grand Hotel gecelik fiyatı en düşük 500 TL’den Başlamaktadır.

Seven Stars Resort Hotel Grace Bay, Turks and Caicos Adaları

Seven Stars Resort Hotel isminden de anlaşıldığı gibi Türk adalarında yer alıyor. Türk adaları deyince içinde Türklerin yaşadığını düşünmeyin hatta ada yerlilerinin çoğu Türkiyeyi tanımıyor bile. Türk Adaları adı bu adalarda yetişen ve Osmanlı fesine benzeyen fes kaktüsten gelmektedir. Karayip Türk adalarında bulunan Seven Stars Resort Hotel’de lüksün ve doğanın eşsiz güzelliğini yaşayacaksınız.

Seven Stars Resort Hotel Gecelik fiyatı en düşük 1200 TL’den başlamaktadır.

Capella Pedregal – Capella Hotels & Resorts Cabo San Lucas, Meksika

Capella Pedregal – Capella Hotels & Resorts, Meksika’nın güneyinde tatil köyü olarak’da adlandırılan Cabo San Lucas’ta yer alıyor.Capella Pedregal, özel havuzlu odalar, özel bir plaj alanı, açık bir havuz ve en son teknolojiye sahip bir fitness merkezi sunmaktadır. Bu AAA Five Diamond ödüllü tesis, konuklarını ücretsiz margarita ile karşılamaktadır.

Capella Hotels & Resorts gecelik ücreti 1800 TL’den başlamaktadır.

Author

Share