Düğüne Giderken Nasıl Giyinmem Gerekli? | Hanımların Dünyası

loading...

Düğüne Giderken Nasıl Giyinmem Gerekli?

Düğüne Giderken Nasıl Giyinmem Gerekli?

Özel günler arasında yer alan düğünlerde nasıl giyinildiği hangi kıyafetlerin hangi ayakkabıların hangi çantaların ve aynı zamanda da hangi saç modelinin kullanıldığı sizin hoş ve aynı zamanda dikkat çekici görünmenizde oldukça önemlidir.

Baktığımız zaman düğüne giderken yakınlık dereceniz oldukça önemlidir.

Kıyafet seçerken abartı derecenizin yakınlık derecesine bağlı olarak değişmesi de oldukça mümkündür. Baktığımız zaman düğünlerde hep oynayacağınız için rahat hem de özel bir gün olacağı için şık bir kıyafet olması oldukça önemlidir.

Düğünlerde genellikle koyu renkler tercih edilse de eğer farklı olmak istiyor iseniz çok daha farklı ve canlı renk tercihinde bulunabilir. Ancak baktığımız zaman kınalarda olduğu gibi kısa ve açık seçimlerin düğünlerde yapılmadığını onun yerine daha rahat kesimli kıyafetlerin tercih edildiğini söyleyebilmek mümkündür.

Düğünde yüksek topuklu ayakkabılar tercih etmeniz boyunuzun olduğundan çok daha uzun görünmesini sağlayacaktır aynı zamanda da bu ayakkabıların rahat olması da akşamın iyi bir şekilde geçirilmesinde oldukça önemlidir. Diğer yandan saçınızın da kıyafetinizin hoş görünmesinde oldukça önemli olduğunu söylemek gereklidir.

Baktığımız zaman saçlar genellikle düğünlerde topuz şeklinde olsa da eğer yaşınız küçük ise saçlarınızı açık bırakmanız çok daha doğal ve hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Baktığımız zaman ayakkabı ve çanta seçimi ile kıyafetinizi tamamladığınız zaman düğünde çok şık ve rahat olmanız mümkündür.

2015 / 2016 Düğün Saç modelleri

2015 / 2016 düğün abiye modelleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb