Düğünde Mevsimlik Gelin Çiçeği Önerileri | Hanımların Dünyası

loading...

Düğünde Mevsimlik Gelin Çiçeği Önerileri

Düğünde Mevsimlik Gelin Çiçeği Önerileri

Düğün bir bayanın hayatındaki en özel sayılı anlardan sadece birisidir. Bu özel günde en ince ayrıntısına kadar özenli olmak isteyen bayanların büyük bir telaş yaşadıkları görülmektedir.

Düğün gününde gelinliğinden ayakkabısına takılarına ve hatta çiçeğine kadar uyumlu olmak için büyük çaba sarf eden bayanların en özel ve en doğru seçimleri yapmaları beklenir. Özellikle yaz aylarında kır düğünlerine olan ilgi oldukça artmaktadır. Kır düğünü yapacak olan gelinlerin papatya ve kır çiçeklerinden oluşan dolgun bir buket yapmaları hem konsept ile hem de görüntü ile uyum içerisinde olacaktır. Düğünü salonda yapacaklar için sadelikten uzak daha gösterişli ve daha büyük gelin buketleri tercih edebilirler. Salon ortamında olacağı için bu cansız çiçeklerde olabilir. Genellikle simli güllerin ve orkidelerin tercih edildiği buketler uygun olabilir. Eğer farklı bir konsept düğünü belirlediyseniz farklı çiçek seçeneklerini göz önünde bulundurmanız gerekebilir.

Düğünlerin konsepti ve içeriğine göre gelin buketi seçimi hem uyumlu hem de anlamlı bir seçim olacağı için bu konuya ayrı bir hassasiyet gösterilmelidir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb