Düğün Öncesi Kolay Kilo Vermenin Yöntemi | Hanımların Dünyası

loading...

Düğün Öncesi Kolay Kilo Vermenin Yöntemi

Düğün Öncesi Kolay Kilo Vermenin Yöntemi

Düğün öncesinde fazla kilolardan kurtulmak isteyen gelinlerimiz içi kolay kilo vermenin bazı yöntemlerini sizlerle paylaşacağız. Fakat öncelikle kilo vermek için kararlı olmanız ve beyninizle de bunu onaylamış olmanız gerekir. Aksi halde bir gün önce başlayıp bir gün sonra bitirebilirsiniz.

Düğün öncesi kolay kilo vermek için gelinliğinizi 1-2 ay önce alın ve şu an ki halinizden biraz dar alın ki gelinliğe girmek istemek size azim versin. Gelinliğe giremeyeceğinizi düşünmek sizi kilo vermeye fazlasıyla itecektir.

Porsiyonlarınızı küçültmeli ve mutlaka ayrı tabaklarda yemeğinizi tüketmelisiniz. Böylece ne kadar yemek koyacağınızı belirler ve ne kadar yemek tükettiğinizi görebilirsiniz.

Kesinlikle çok fazla acıkmayınız. Ufak bir açlık hissettiğinizde de küçük atıştırmalıklar tüketebilirsiniz.

Yemeklerinizi zeytinyağı ile yapmak daha çabuk kilo vermenize yardımcı olacak. Bununla beraber spor, yürüyüş ve evde yapılacak olan hareketlerle kısa sürede kilo vermeniz mümkündür. Ayrıca en az 2 lt su içmeyi ihmal etmeyiniz.

Tuz, unlu mamüller ve şekeri tamamen kesiniz. Unutmayınız ki düğünden sonra kendinize ufak ufak ödüller vereceğiniz için şimdiden bu gıdalara ara vermek sizce de mantıklı değil mi?

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb