Dubai’de Gezilecek 5 Önemli Yerler

Author

Categories

Share

Dubai, ticaret limanlarının bulunduğu, Türkiye’den vizesiz gidilebilen, özellikle turistlerinde çok merak ettiği harika bir ülkedir. Dubai’yi merak edenler ve görülmesi gereken yerleri merak edenler için kısa bir Dubai Turu nerelerde yapılır ve bunun için 5 önemli yeri sizler için ele aldık.

  Jumeirah Plajı

Uzunluğu 7 km olan bu plaj Dubai’nin önemli gezilecek yerlerinden biridir. 7 ayrı plajdan oluşan Jumeriah Plajı birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.

Dubai’de Gezilecek 5 Önemli Yerler Jumeirah Plajı

 

Burj Al Arab

Dubai’nin muhteşem otellerinden biridir. Şekli tıpkı bir yelkenliye benzemektedir. Eğer imkanınız var ise kalmanızı önerdiğimiz bir oteldir. Zengin mutfağı, muhteşem servisleri eğlence alanları ile ayrı bir dünyayı size sunmaktadır.

 

Mall of the Emirates

Dubai’nin en çok merak edilen alışveriş merkezlerinden biridir. Özellikle bayanlarımızın dikkatini çekecek ve alışveriş keyfini doyasıya yaşayacağınız bir merkezdir.

 

Palmiye Adaları

Görüntüsü tıpkı bir palmiye adasında benzer bu adaları mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Çok farklı mimari yapıda olan bu Palmiye Adaları zamanla yerleşim, eğlence vs gibi yerlere sahip olacaktır.

Dubai’de Gezilecek 5 Önemli Yerler Palm Island

Vahşi Wadi

Eğlenceli bir su parkı olan Vahşi Wadi ile sınırsız dakikalar geçireceksiniz. Serinlenmek, eğlenmek istiyorsanız mutlaka görün deriz. Ailece de rahatlıkla gidebileceğiniz bir su parkıdır.

Dubai’de Gezilecek 5 Önemli Yerler

Author

Share