Dr. Beckmann Mürekkep Lekesi Çıkarıcı | Hanımların Dünyası

loading...

Dr. Beckmann Mürekkep Lekesi Çıkarıcı

Dr. Beckmann Mürekkep Lekesi Çıkarıcı

En sevdiğiniz kıyafetlere tükenmez kalem, mürekkep ve mürekkepli kalem gibi ürünler leke bıraktığında üzüntünüzü tahmin edebiliyorum. Bu yüzden sizlere Dr. Beckmann markasının mükemmel leke çıkarıcı ürünü Leke Canavarı‘ndan söz etmek istiyorum.

Öncelikle bu ürünle tanışmam manevi değeri yüksek bir gömleğe mürekkep dökülmesi ile oluşan 1 cm’lik leke neden oldu. Nasıl çıkarılır bu leke diye düşünürken üstünden 2 ay gibi bir zaman geçti. Bu zaman içinde gömleği hiç yıkamadım. En sonunda markete gidip leke çıkarıcı almaya karar verdim. Raflarda Ariel, Kosla gibi leke çıkarıcılar vardı ama benim ilgimi çeken küçücük şişesi ile Dr. Beckmann Leke Canavarı oldu.

Ürünü alıp eve geldiğimiz kullanım talimatlarına uygun olarak lekenin üzerine döktüm 10-15 dakika beklemek gerekiyor yazdığı halde unuttum ve üzerinden 2 saat geçti. Daha sonra aklıma geldiğinde Dr. Beckmann kurumuştu ve hiç leke çıkmadı. Bende tekrar döktüm bu kez 15 dakika bekledim ve talimata göre 15 dakika sonra musluk altında çitilemeye başladım. Baktım ki leke azalmaya başladı hemen fön makinesi ile kurutup tekrar aynı işlemi uyguladım. İlkini saymazsak 2. uygulama sonrasında leke epey azalmıştı yoğun siyah mürekkep lekesi açık gri ve küçük bir su damlası görünümüne ulaştı.

 

Kocaman siyah mürekkep lekesinden sonra geriye kalan küçük su damlası görünümünde ki leke. Gömleğin koyu renk bölümleri ıslak olduğundan dolayı.

mürekkep lekesi-mürekkep nasıl çıkar-en iyi leke çıkarıcı

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb