Dp Parfüm Hakkında Çok Önemli Bilgiler | Hanımların Dünyası

Dp Parfüm Hakkında Çok Önemli Bilgiler

dp-parfum-turleri

Parfüm hem günlük hayatta hem de iş hayatında sıklıkla kullanmamız gereken, bizim imzamızı taşıyan ve doğru parfüm seçiminde çok hoş izlenimler bırakmamızı sağlayan en önemli aracımızdır. Özellikle yoğun geçen iş hayatında terleme ve sıklıkla kabalalık ortamlarda bulunma durumlarından ötürü üzerimize kötü kokuların sinmesi söz konusu olabilir. Toplu taşıma aracı kullanarak okuluna ya da işine giden kişiler için bu risk çok daha fazladır. Bu çerçevede her yaştan insan bulunduğu ortamda hoş izlenimler bırakmak için parfüm kullanmalıdır. Genel anlamda tenin belli bölgelerine sıkılarak içerisinde bulunan sabitleyici adındaki maddeler ile hoş kokuların teninize yapışıp kalmasını sağlayan parfümlerde uçuculuk, koku çeşitleri ve kullanım sıklığı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

dp-parfum-onemli-bilgiler

Dp parfümler Tüm dünyada satışa çıkarılan ve marka haline gelmiş olan parfümleri satın almak her zaman mümkün olmuyor. Gerek yüksek fiyatı gerekse her şehirde bulunamaması gibi nedenlerden ötürü bazı markaların parfümlerine ulaşmak hiç de kolay değildir. Bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlayarak yola çıkan Dp parfüm hakkında çok önemli bilgiler kaliteli markaların üretmiş olduğu kokuların aynısını ya da çok benzerlerini kendi imkânları dâhilinde üretmekte ve şişeleyerek satışa sunmaktadır. Marka parfümlerin fiyatının önemli bir kısmı gösterişli şişelerinin oluşturduğu göz önüne alındığında aslında ne kadar mantıksız bir yatırım olduğu gözler önüne çıkmaktadır. Dp parfümlerinde şişeye değil kokuya para verildiği için çok daha uygun fiyat ve bol ürün seçeneği söz konusudur.

dp-parfum

Koku türleri ve seçimi Dp parfüm hakkında çok önemli bilgiler; üst nota, orta nota ve alt nota olmak üzere 3 aşamalı koku yayma durumu söz konusudur. Parfümü sıktığınızda burnunuza gelen ilk koku en uçucu olan kokudur ve üst nota olarak adlandırılır. Genellikle çiçek kokuları ve turunçgil kokuları bu sınıfta yer alır ve sıkıldıktan kısa bir süre sonra bu koku yerini orta notaya bırakır. Çiçeklerin kokularının yer aldığı orta notada daha kalıcı bir koku yayma durumu söz konusudur. Orta nota aynı zamanda üst notada bulunan kokuları destekleyici nitelikte seçilmektedir. Son aşama olan alt nota ise cildinize en yoğun şekilde işleyen ve uzun süre kalıcılığını koruyan kokudur. Alt nota olarak adlandırılan koku sınıfında sabitleyici adı verilen maddeler bulunur ve bu maddeler kokunun cildinizde daha uzun süre kalmasını sağlar. Bu noktada Dp parfümlerin her 3 notaya da çok dikkat ettiğini ve özellikle sabitleyicilerin eklenmesi ile uzun süreli parfüm kokusu sağladığını hemen herkes bilmektedir.

dp-parfumleri-1

Dp parfüm seçimi Dp parfüm hakkında çok önemli bilgiler, dünyanın en çeşitli parfüm sağlayıcılarından biridir. Her şubesinde binlerce çeşit markalı ve kaliteli ürünlerin bulunduğu Dp parfüm şubelerinin herhangi birine gittiğinizde parfüm seçimi için size görevli arkadaşımız yardımcı olacaktır. Parfüm seçiminde bilmeniz gereken en önemli 2 nokta; parfümün sıkılmasının hemen ardından karar verilmemesi yani kokunun yerleşmesi için parfüme 10 dakikalık zaman tanınması ve birçok parfümün aynı anda denenmemesidir. Burnumuzda yer alan koku algılayıcıların kısa sürede yorulacağı göz önüne alındığında parfüm seçiminde birkaç parfümden fazla seçeneğin denenmesi kokuların ayırt edilmesini zorlaştıracaktır. Binlerce çeşit ürün ve uygun fiyatlı markalı, kaliteli parfümleri test etmek için siz de en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

dp-parfumleri

Dp Parfüm Hakkında Çok Önemli Bilgiler Resimleri

 

dp-parfum-kokularidp-parfum-hakkinda-cok-onemli-bilgilerdp-parfumlardp-parfum-hakkinda-bilgilerdp-parfum-kokulari-1dp-parfum-bilgileridp-parfum-1dp-parfum-bilgileri-1dp-parfum-hakkindadp-parfum-cesitleri


Etiketler:

  • FaceBook ta paylaş

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR