Dövme Desenli Çoraplar

Author

Categories

Share

Dövme Desenli Çoraplar

Başkalarında gördüğünüz dövmeleri oldukça beğeniyor ama vücudunuza dövme yaptırmak istemiyorsanız çok hoşunuza gidecek bir haberimiz var. Gerçek dövme desenli çoraplar…Dövme yaptırmış kadar gerçekçi ve son derece şık. Bu çoraplarla bacaklarınızda gerçek bir dövme etkisi ortaya çıkaracaksınız. Diz altı veya külotlu modellerde üretilen dövme desenli bu çoraplar, sıklıkla çorap giymeyi tercih eden ve vücudunda dövme etkisi sağlamak isteyenler bayanlar oldukça pratik ve çok şık bir seçenek. Bu dövme desenleri o kadar gerçekçi ki ,siz bile dövme yaptırmış hissine kapılabilirsiniz. Normal çoraplardan biraz daha fazla ücrete sahip olan bu ürünlere, hem internet üzerinden hem de mağazalardan kolayca ulaşabilirsiniz.

Çorap, tarzınızı oluştururken oldukça önemli bir detay sağlamaktadır. Ayakkabı içerisine giyilen çorap hem ayakkabının vurmasını engelleyerek ayak sağlığını korumakta hem de oldukça dikkat çekici bir parça olarak tarzınızı oluşturmaktadır. Farklı bir stil oluşturmak için, dövme desenli çorapları mutlaka denemelisiniz. Çorapların kaçması sorunu her bayanın kabusu olabilmektedir. Kaçmasa bile yıkandıktan sonra çok ince bir yapıya sahip olmasından dolayı ilk formunu koruyamamaktadır. Çorapların kaçması ve incelmesinin yanında renginin solması da tekrar giyilebilir olmasını oldukça etkilemektedir.

Dövme desenli çoraplar ise pamuk, elastan ve polyester yapılarıyla diğer çoraplardan daha fazla süre dayanıklı olmaktadır. Uzun süre kalıcı bir renk sağlamakta ve renkleri daha canlı kalmaktadır. Çoraplar, her bayanın gardırobunda olması gereken bir parçadır. Artık düz renk veya desenli çoraplar geride kalıyor. Dövme desenli çoraplara bir şans verin. Tarzınızın bir anda değişeceğine emin olabilirsiniz. Dövme desenli çoraplar arasında mutlaka tarzınıza uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Etnik desenler, hayvan figürleri, çiçek baskıları, geometrik desenler…Dövme desenli çoraplara sahip olarak oldukça uygun fiyatlarla kendinize çok özel ve farklı bir tarz katabilirsiniz.

Dövme Desenli Çoraplar Resimleri

 

Author

Share