Dolap içi Düzenleyiciler ile Evleriniz daha Düzenli

Author

Categories

Share

Son zamanlarda çıkan dolap içi düzenleyiciler hayatımızı kolaylaştırıyor. Özellikle gardrop içleri, iç çamaşır ve çorap çekmeceleri karışıklığı tam bir kâbus görünümündeydi. Şimdi dolap içi düzenleyiciler ile kıyafet, çamaşır ve aksesuarların karışıklığı önleniyor.

Bu yazımızda dolap içi düzenleyiciler hakkında bilgi ve örnekler paylaşmak istedik.

Gardrop içi düzenleyiciler;

Gardrop içi düzenleyiciler askıları ile kıyafet askılığı bölümüne asılıyor ve sadece tek bir kıyafeti asabileceğiniz yere bir çok kıyafetinizi, havlularınızı ve daha bir çok farklı aksesuarınızı koyabilme imkanı sağlıyor.

Gardrop Dolap içi Askılık Düzenleyici Modelleri

Çekmece içi Düzenleyiciler;

Arı kovanı görünümünde ki çekmece içi düzenleyiciler ile iç çamaşırlarınızı, çoraplarınızı ve kemer, kravat, toka gibi aksesuarlarınızı birbirilerine karışmadan rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

Çekmece içi bölmeli düzenleyici modelleri

Elbise Dolabı Askı Sihirbazı;

Elbise dolabı askı sihirbazı ile bir askılık bölüme birden fazla kıyafet asabilirsiniz böylelikle dolabınızda yer tasarrufu etmiş olursunuz. Bizler bu durumla genellikle tek bir askıya üst üste kıyafetler asarız bu da yoğun bir karışıklığa neden olur, elbise dolabı askı sihirbazı ile bu karışıklık son buluyor.

Elbise Dolabı Askı Sihirbazı

Bölmeli Takı Askılığı 

Bölmeli takı askılığı ile takı, toka gibi aksesuarlarınızı birbirilerine karışmadan saklayabilirsiniz. Takılar genellikle farklı renk ve metaryellerden üretilir, bu takıları aynı yere koyduğunuzda paslanma, renk değiştirme, çizilme gibi olumsuz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bölmeli takı askılığı ile takılarınız karışmadan dolabınızda yer alacak.

Bölmeli Takı Askılığı, Dolap içi Takı Askılığı, Takı Düzenleyici

 

Author

Share