Doğtaş Mobilya Yeni Tv Ünitesi Modelleri

Author

Categories

Share

Doğtaş mobilya kalitesi ve tasarım mobilyaları ile göz dolduran markalar arasındadır. Oldukça şık, göz alıcı ve yenilikçi mobilyaları ile evinizde adeta modernliğin havasını yansıtmanıza yardımcı olmaktadır. Bu güzel ürünler de kalite ödülleri ile desteklenmiş. Oturma gruplarında tutunda her odanıza uygun mobilya ürünü bulabilirsiniz. Özellikle de Doğtaş mobilya yeni tv ünitesi modelleri görülmeye değer. Birbirinden farklı tarzda tasarlanmış bu tv üniteleri günümüzdeki tüketicilerin istekleri göz önüne alarak yapılmış.

Doğtaş Exclusive Design Serisi Modelleri

Doğtaş Exclusive Design serinin tv ünitesi modelleri elit yaşam tarzını yansıtan modellerden oluşuyor. Gerek tasarımlar gerekse detaylar tam bir titizlikle hazırlanmış Hem açık hem de koyu tonların yer aldığı bu koleksiyonda yeni modellerde yer alıyor.

 

Doğtaş Trend Collection Serisi Modelleri 

Trend Collection serisinde ise tv ünitelerinde göze çarpan detay duvara monte edilen dolapların olmasıdır. Klasik ve spor tarzda tv üniteleri mevcut. Model olarak daha fazla ürün modeli vardır.

 

Doğtaş Modest Line Serisi Modelleri

Açık tonlarında tv ünitesi modelleri ağırlıktadır. Bu seri içerisinde de yeni modeller vardır. Hem geniş hem de dar odalarınıza uygun Doğtaş tv üniteleri bu seri içerisinde bulabileceksiniz.

 

Author

Share