Doğru Kıyafet Seçerek Zayıf Görünmenin Yolları | Hanımların Dünyası

loading...

Doğru Kıyafet Seçerek Zayıf Görünmenin Yolları

Doğru Kıyafet Seçerek Zayıf Görünmenin Yolları

Doğru Kıyafet Seçerek Zayıf Görünmenin Yolları

Eğer doğru bir kıyafet seçiminde bulunduysanız, olduğundan daha zayıf görünmeniz mümkündür. Zayıf görünmek için dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kilolu bölgelere olan dikkati azaltmaktır. Çeşitli aksesuarlar kullanarak kilolu bölgelerinize olan dikkati dağıtabilirsiniz. Doğru kıyafet seçerek zayıf görünmenin yolları oldukça kolay! Şimdi, zayıf görünmek için kıyafet seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiğini paylaşalım. Kilo problemi kalça kısımlarında mevcut olan bayanlar, bu bölgeyi saklamak için mutlaka A kesiminde etekler kullanmalıdır. Bu eteklerin özelliği ,bele oturması, beli ince göstermesi ve basen ve baldırlarda yer alan kiloyu başarılı bir şekilde saklamasıdır. Doğru kıyafet seçerek zayıf görünmenin yolları arasında diğer önerimiz, mümkün olduğu kadar enine çizgili kıyafetler seçmemeye özen gösterin. Boyuna çizgili kıyafetler tercih edilebilir. Çünkü bu desenler, kişiyi hem zayıf hem de daha uzun boylu göstermektedir.

Kiloları saklamanın diğer sırrı peplum elbiseler tercih etmektir. Bu elbiseler, bedenin üst bölümünü olduğundan daha ince göstermektedir. Elbisenin üst bölümü vücuda tam oturmakta, belden aşağıya doğru giderek genişlemektedir. Peplum elbiseler tercih ederek fazlalıklarınızı saklayabilir, vücudunuzu toparlayabilir ve oldukça şık görünebilirsiniz. Doğru kıyafet seçerek zayıf görünmenin yolları arasında pantolon seçimi de büyük bir yer tutar. Uzun paçalı pantolonların altına yüksek topuklu ayakkabılar giymek, sizi olduğunuzdan daha uzun göstereceği gibi daha ince bir görünüme de sahip olmanızı sağlar. Doğru kıyafet seçerek zayıf görünmenin yolları ,Kiloları kamufle etmenin bir sırrı da, bedene göre kıyafet seçimidir. Kendi bedeninizden büyük ya da küçük kıyafetler seçmeniz, görünümünüzü bozacaktır. Daha büyük beden kıyafetler giymek kilolu gösterecek, daha küçük bedendeki giysiler ise sorunlu bölgelerinizi daha çok vurgulayacaktır.

Kıyafet seçimlerinizde, mümkün olduğu kadar beden ölçünüze sadık kalmaya özen göstermelisiniz. Zayıf görünmek için karışık renkler kullanmak yerine tek renk giyinmek daha etkili bir yoldur. Tek renk giyinerek, sorunlu bölgelere olan dikkati dağıtmış olursunuz. Elbise seçiminde sorunlu bölgeleri gizlemek için siyah, kahverengi, lacivert gibi renklere ağırlık verebilirsiniz. Bu size kalmış bir tercih. Ancak koyu renk kıyafetler kiloları kamufle etme konusunda çok başarılı olsa da, diğer renkleri de giyebileceğinizi bilmelisiniz. Bilinmesi gereken detay, kıyafetinizi tek renk olarak seçmek ve broş, kolye, küpe gibi çeşitli aksesuarlar kullanarak sorunlu bölgenize olan dikkati dağıtmaktır. Bu önerileri dikkate alarak giyindiğinizde, renkler konusunda özgürce seçimler yapabilirsiniz.

Doğru Kıyafet Seçerek Zayıf Görünmenin Yolları Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb