Doğru Ayakkabı ile Doğru Duruşun Önemi | Hanımların Dünyası

loading...

Doğru Ayakkabı ile Doğru Duruşun Önemi

Doğru Ayakkabı ile Doğru Duruşun Önemi

Doğru Ayakkabı ile Doğru Duruşun Önemi

Ayakkabılar siz beylerin en önemli aksesuarlardan biri olarak hayatınızda ve dolabınızda yer ediyor. Özellikle de doğru seçilmiş bir ayakkabı ile yapacağınız doğru bir kombin size şık ve güçlü bir duruş katıyor. Bu bağlamda ayakkabının doğru kullanımı için bizler ufak tavsiyeler vermeye çalışalım. Bilhassada ayakkabı çeşitlerini tanımak yaptığınız alışverişte size bilgi verirken çizmiş olduğunuz stil ve duruş yönünden doğru ayakkabıyı seçmenize yardımcı olur. Bizler size sunduğumuz İtalyan kalıp ayakkabı, klasik ayakkabı, eva taban ayakkabı, rugan ayakkabı ve casual ayakkabı çeşitleriyle şıklığınıza yön vermek için size ufak stil önerileri ve ayakkabı kullanımı bilgisi ile yardımcı olmaya çalışalım. Vereceğimiz önerilerle Doğru Ayakkabı ile Doğru Duruşun Önemi hakkında mükemmel şıklığa kavuşabilirsiniz.

1-İtalyan Kalıp Ayakkabı Erkek modası denildiği zaman akla ilk gelen ve sektörün yolunu belirleyen İtalyan şıklığı ayakkabı ailesine de yansımış kalıp olarak giyimde edinilen kesim ve ya şekli uygulanmakta ve her erkeğin ayakkabı dolabında kombinleri ile buluşmaya hazır beklenir. Algı olarak erkek modasına işlemiş İtalyan modası şık ve rahat kalıplarıyla buluştuğu ayakkabıda siz centilmen beylere eşlik ederken özellikle son dönemlerin İtalyan kesim takım elbiseleriyle birleştiğinde dikkat çekici bir dış görünüm oluşturmaktadır.

2- Eva Taban Ayakkabı Ayakkabı dünyasına son dönemlerde katılan ve özellikle rahatlıklarıyla tercih olarak revaçta olan gerek klasik gerek spor şıklığa uygun eva taban ayakkabılar çoğu erkeğin vazgeçilmez parçaları olarak dolabımızda yer alıyor. Özellikle de taban özelliği olarak kalın ve sünger yapıları size rahat etmenizde yardımcı olur iken boy uzunluğu desteği de verir, sergilediğiniz duruşa ve ayrıca ifadeye seçtiğiniz ve oluşturduğunuz kombinasyonlarla anlam katıyor. Bu durum da her açıdan olumlu etkiler sunan eva taban ayakkabılar hayatınızı kolaylaştıran parçalar olmaktadır.

3- Klasik Ayakkabı Özellikle de takım elbise dünyasına kapı açtığımızda en fazla tercih edilen ayakkabı olmaları bir yana, resmi kurumlarda çalışan beylerin şıklık yolunda adımlarına eşlik eden klasik ayakkabılar olmazsa olmaz gardırop parçalarındandır. Koşulsuz her erkek yaş grubu gözetmeksizin özel günlerde dâhil olmak üzere kullanmakta ve hayatlarının çoğu kısmında kombinasyonlarında klasik ayakkabıyı dâhil ediyorlar. Doğru seçilmiş bir klasik ayakkabı ile her daim şıklığınızı ve centilmenliğinizi koruyacak kalıplarıyla kendinizi rahat ettirmeniz mümkündür.

4- Rugan Ayakkabı Tercih konusu kapsamında ise en fazla kullanıldıkları alanlar özel günler olmakla birlikte özellikle damatlık ve damatlık takım elbiselerin altına en çok yakışan ayakkabı modellerindendir. Rugan anlamı ile bütünleşen ayakkabı kullandığınız kombinlere parlaklık katmakta ve siz moda sever, çizgisi ve duruşu ile adım atan beylerin özel günlerinde tercih ettiği parçalar olarak hayatınızda ve gardırobunuzda yer alıyor. Bu sebepten şıklığınızın temsilcileri olarak kullandığınız ayakkabı koleksiyonunuza eklenmesi gerekir.

5- Casual Ayakkabı Günlük hayattımızda en fazla tercih edilen, klasik ile spor giyime çok yatkın siz şık beylere kullanım kolaylığı sağlayan casual ayakkabılar diğer ayakkabı modellerinden ayıran en büyük özelliğinden biri de rahat olmalarını sağlamaktır. Moda algısı uyandıran beylerin kurtarıcı parçalarından biri olarak hayatımıza giriyor ve her koşulda kullanım kolaylığı ile şıklık yarışında doğru parçalardan oluşuyor. Her erkeğin dolabında birden fazla olan ürün tercih olarak ön sırada yer alır. Tüm bu bilgiler ışığından doğru ayakkabı ile doğru duruşu elde edebilir ve tavrınızı özelliklede şıklığınızı fark edilir duruma getirmeniz mümkündür. Sizlerde artık Doğru Ayakkabı ile Doğru Duruşun Önemi hakkında yeterli bilgiye sahipsiniz.

Doğru Ayakkabı ile Doğru Duruşun Önemi Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb