Diş Estetiği Fiyatları

Author

Categories

Share

Diş Estetiği Fiyatları

Gün içerisinde birçok kişi ile iletişim kurmakta olduğumuz için yüz ifademiz ve dış görünümümüz oldukça önemlidir. Hem estetik anlamda hem de temizlik anlamında her birey dışarıdan bakıldığında kendisinin beğenilmesini ve karşı tarafa pozitif enerji vermeyi ister. bireyler iletişim kurduğunda ise yüz bölgemizde dişlerimiz daha açık renklere sahip olduğu için oldukça dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra diş ve diş etlerimiz de yüz ifademizin oluşmasında oldukça önemli bir faktördür. Bu nedenle artık birçok kişi diş sağlığına ve estetiğine artık çok daha özen göstermekte ve dişleri için gereken estetiği yaptırmaktadır.

Herkesin bütçesine uygun olan diş estetiği fiyatları sayesinde artık her birey sağlıklı bir şekilde gülümseyebilecektir. Gülüş tasarımına başlarken yüz tipiniz belirlenir ve diş planınız oluşturulur. Bu planda yapılacak işlemler tasarlanır ve yüzünüze en uygun gülümseme oluşturulur. Erkek ve kadın anatomisi birbirinden farklı olduğu için ayrı ayrı tasarım yapılır. Erkeklerin yüz hatları daha keskin kadınları ise yumuşaktır ve dişlerde bu şekilde paralellik gösterir. Diş estetiği yapısı oluşturulurken de bu gibi doğuştan gelen özellikler göz önünde bulundurulur. Dişlerimizin sağlığı için… Dişlerimizin sağlığına dikkat etmemiz hem vücut sağlığımız açısından hem de estetik görünüm açısından oldukça önemlidir. Birçok kişi dişlerindeki kırıklardan, çürüklerden, sararma ve kararmalardan, çapraşıklık ve eğriliklerden şikayet etmektedir.

Dişlerinizdeki bu görünümden kurtulmak istiyorsanız estetik diş hekimliğine giderek dişlerinizde rahatsız olduğunuz şeyi ifade ederek gerekli tedaviyi isteyebilirsiniz. Dişlerinize yapılacak olan beyazlatma işlemi ile birlikte artık çok daha özgüvenli bir şekilde bireyler ile iletişime geçerek dilediğinizce gülümseyebileceksiniz. Birçok kişinin merak ettiği diş estetiği fiyatları ise gittiğiniz diş hekiminin tecrübesine ve el becerisine göre değişiklik göstermektedir. Hangi tür tedavi işlemleri uygulanır? Dişlerinizde yaşadığınız sorunları estetik diş hekiminiz ile görüştüğünüzde cinsiyetinize, yaşınıza, dişlerinizin simetrisi, dişlerinizin yapısı ve rengi, yüzünüzün geometrik şekli gibi birçok faktör dikkate alınarak diş hekiminiz tarafından gerekli tedavi öngörülmektedir.

Yapılacak olan diş estetikleri arasında; beyaz dolgular, porselen laminalar, beyazlatma, pembe estetik, empress porselenler, zirkonyum, gülüş tasarımı ve bonding gibi pek çok tedavi yer almaktadır. Tüm bu diş estetiği fiyatları birbirinden farklılık gösterdiği gibi gittiğiniz diş hekiminiz veya kurumunuza göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ancak estetik diş hekimliği için diş hekiminizin el becerisinin, tecrübesinin ve uzmanlığının iyi olması gerektiğine dikkat ederek diş hekiminizi seçmelisiniz. Eğer siz de dişlerinizdeki görsellikten memnun değilseniz estetik diş hekimliğine başvurabilirsiniz.

Author

Share

Önceki İçerikLamine Diş
Sonraki İçerikDoğal cilt temizleme