Diş Beyazlatma Yöntemi Mutlaka Okuyun | Hanımların Dünyası

loading...

Diş Beyazlatma Yöntemi Mutlaka Okuyun

Diş Beyazlatma Yöntemi Mutlaka Okuyun

Diş Beyazlatma Yöntemi Mutlaka Okuyun

İnsan yaşantısının en değerli yapısı olan dişleri hayati anlamda değer kazanmaktadır. Bu nedenle diş mineleri ve diş çürükleri gibi durumlarda kişiler ne yapacağını tam olarak bilememektedirler. Dişin temiz ve beyaz olması güzel gülüşlerin daha yalın bir şekilde ortaya çıkmasını sağlar. Özellikle bu konuda kendine güveni eksik olmayan insanlar gülerken ağızlarını kapalı tutmazlar. O ışıl ışıl inci gibi dişlerini gösterirlerken çekinmezler. Bu gurur verici bir tablodur. Bunun için her yetişkin bireyin dişlerini beyaz ve temiz tutma yöntemlerini araştırmalı bembeyaz dişler ile mutlu gülüşler sergilemelidir. Herkes bembeyaz dişlerim olsun ister. İşte bunun için size evde uygulayabileceğiniz doğal yöntemlerden bahsedeceğiz. Bunun yaparken kısa bir süre zarfında diş minenizin inanılmaz derecede beyazladığına şahit olacaksınız. Diş beyazlatma yöntemi mutlaka okuyun,için şuan doğru adrestesiniz yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

dis-beyazlatma-yontemi-mutlaka-okuyun

Etkili Diş Beyazlatma Yöntemleri Her gün düzenli bir şekilde fırçaladığımız dişlerin hala sarı görünmesi çok can sıkıcı bir durumdur. Bu nedenle yediklerimiz ve içtiklerimiz de diş sararmasına neden olabilir. Bunların ilk başında yer alan sigara, dişi ana düşmanlarından birisidir. Sigara içine biri ile ve sigara içmeyen biri arasında diş minesinde fark katacak bir değişiklik söz konusudur. Sigara içmeyen biri dişini fırçaladığında bir kerede beyazladığını görmektedir. Fakat sigara içine biri ne kadar çabalasa da o sarımsı diş minesine gömülü kalır kolay kolay çıkmaz. Ayrıca içtiğimiz siyah çaylar, kahvelerde dişin sararmasına sebep olur. Peki, etkili diş beyazlatma yöntemleri tam olarak nasıl sağlanmaktadır. Bir de asıl konumuzdan sizlere söz edelim. Diş nasıl beyazlatılır? Evde hazırlayacağınız basit birkaç kür sayesinde dişlerinizde var olan inanılmaz değişikliğe sizlerde şahit olacaksınız.

Karbonat ile diş beyazlatma: 1 çay kaşığı kadar karbonatı 2 ve ya 3 damla kadar taze sıkılmış limonu karıştırıyorsunuz. Daha sonra diş fırçasına hazırladığınız kürü eleyiniz. Eklediğiniz bu kür ile işleriniz aşağıdan yukarıya doğru oval bir şekilde fırçalayınız. Bunun en az 2 dakika kadar yapmanız dişlerinizin hızlı bir şekilde beyazlamasına katkıda bulunacaktır.

Karbonatlı tuz kürü: Karbonatlı 1 çay kaşığı karbonat ve yarım çay kaşığı tuzun içine yine bir iki damla kadar limon sıkın daha sonra bu yöntemi en az 2 dakika kadar diş fırçalama taktiği ile sürdürünüz. Bunun günde 2 kere yaptığınız zaman diş minenizin kısa bir süre sonra inanılmaz derecede beyazladığına şahit olacaksınız.

Elma Sirkesi İle Diş Beyazlatma: Evinizde bulunan elma sirkesinin içine çok az tuz ilave ederek dişinizin doğal yollar ile beyazlamasına katkıda bulunabilirsiniz. Bir de ofis tipi diş beyazlatma yöntemi vardır. Bu genelde kimyasal bleaching ile yapılır. Ya da lazer ışıkları ile yapılan bir beyazlatma şeklini ele alır. Buna foto kimyasal diş beyazlatma yöntemi denir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb