Desenli Pantolon Nasıl Giyilir | Hanımların Dünyası

loading...

Desenli Pantolon Nasıl Giyilir

Desenli Pantolon Nasıl Giyilir

Bahar yaklaştıkça doğa tekrar canlanmayı başladı. Havalarla birlikte içimiz de açılıyor ve doğayı anımsatan desenleri daha çok görmeye başlıyoruz. Bu bahar sezonunda da desenli pantolon trendi ile oldukça hareketli pantolon modellerine sahip olacağız. Peki desenli pantolon nasıl giyilir? diye soruyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

cicek-desenli-pantolonlar

İlk olarak ne giyerseniz giyin, öncelikle vücut tipinizi bilmeniz gerekiyor. Desenli pantolon seçerken de buna dikkat etmeliyiz. Boyunuz uzun sayılmazsa üzerinize oturan pantolonları tercih etmelisiniz. Alt kısımda sorunlarınız varsa geniş olduğunu düşündüğünüz bölgelerde küçük desenler tercih etmelisiniz. Size bir nebze kamuflaj sağlayacaktır.

Çiçek desenli pantolonlar

Desenli pantolon giyersek kıyafet dengesini de göz önüne almak gerekiyor. Örneğin üst kısımda tek renk tercihi oldukça isabetli bir karar olabilir. Pantolonun içindeki bir rengin seçilmesini ise öneririm. Ayakkabı ve çanta için de yine pantolonun içindeki renklerden biri düşünülebilir.

desenli-pantolon

 

Daha cesur bir tarz düşünüyorsanız çizgili tshirtler ile desenli pantolonları deneyebilirsiniz. İki parça da desenli olmasına rağmen birbirleri ile uyumlu olabilirler. Bunun dışındaki kombinlerde uyum sorunu yaşayabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb