Derin Isı Tedavisi | Hanımların Dünyası

loading...

Derin Isı Tedavisi

Derin Isı Tedavisi

Derin Isı Tedavisi

Özellikle de bayanlar dış güzelliklerine son derece önem vermektedirler. Bu kapsamda bayanlar ciltleri için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Ancak bayanlar için en büyük sorunlardan biri ise profesyonel derin ısı tedavisi ile çözülen selülit sorunları ve bu sorun ile oluşan estetik bozukluklardır. Günümüzde bayanlar dış güzelliklerine fazlası ile önem göstermesi nedeni ile bilimsel olarak çeşitli çözümler bayanlar içerin oluşmaktadır. Derin Isı Tedavisi İle Bayanlar Daha Mutlu Son dönemlerde bayanlar tarafından tercih edilen özel uygulama olarak kabul görmüş profesyonel derin ısı tedavisi ile yapılan tedavi şeklidir. Bu tedavi ile metabolizma normale döner, kanın vücutta ki hareketi normale döner, sıvıların dokudan atılması, lokal yağların eritilmesi, deri ve dokunun bu yöntem ile sıkılaştırılması bu tedavide dikkat çeken yararlarından sadece birkaçıdır.

Özellikle bu yöntem ile deri canlanır ve daha sağlıklı bir cilde sahip olunur. Bayanlar bu yöntemi uyguladıklarında fazla yağ ve kilolarından da kurtularak daha sağlıklı bir cilde ve vücuda da sahip olabilmektedirler. İlk Andan İtibaren Etlisini Hissetmek Mümkün Bu tedavi süreci boyunca faydasını ilk andan itibaren hissedecek ve yaşayacaksınız. Bu uygulama kalın yağ tabakası olan ciltlerde bile etkili bir fayda ile lokal yağlardan kısa sürede kurtulmaya yaramaktadır. Kısa sürede birçok kişinin başvurduğu bu uygulama ile sizde ilk andan itibaren faydasını görecek ve istediğiniz etkiyi alacaksınız. Uygulanmasına karar verdiğiniz derin ısı tedavisinin detayları hakkında bilgilerle sizlere yardımcı olacağımıza inanıyoruz. Zayıflamada ve yosun uygulamalarında ısı battaniyesi kullanılarak kilolu vücudu yağlı kişilerde de özellikle de kullanılır vücuda yedirilen masajla ile sürülen bitkisel ürünün ısı yardımıyla ciltten emilmesini de sağlar.

Kalın yağın içerisinde ki ısı yardımıyla dolaşımın hızlanmasına birikmiş olan atık maddeyle birlikte toksin dolu olan lenf ile sıvının atılmasına da yardımcı olur. Zamanla ürünün hızlı bir şekilde derin ısı tedavisinin detayları ciltten daha iyi alınmasına da ve daha iyi olumlu etkiler göstermesini de sağladığı da görülmüştür. Derin Isı Tedavisinin Hakkında Genel Bilgi Uygulama için tavsiye edilen süre ise haftada 2 kez olmasıdır. Tedavide kullanılan yöntemler ise: Elektro terapi ile aşama halinde doğru akımla başlanır sonra alçak frekanslı akımlar ile devam edilir son aşama ise orta frekans ve son olarak yüksek frekanslı akımlar verilir. Isı tedavisi ise yüzeysel ve derin olmak üzere ikiye ayrılır Derin ısı tedavisi enerji çeşitlerinin uygulamasıdır. Lokomotor yönetiminde hastaların; fonksiyon ve metabolizmanın ayarlanmasında, oluşan tutuklukların ve ağrının azaltılmasında ve özellikle de işlevsel bağımsızlığın devamında uygulanır.

Uygulanan metotlar ise sıcak, soğuk ve ultrasonladır. Tedavinin derin ısı tedavisinin detayları ile üzerinizde ki çok olumlu etkilerinin çok kısa zaman da hissederek kendiniz daha zinde ve sağlıklı olduğunuzu göreceksiniz. Her geçen yıl teknolojinin gelişmesiyle ısı tedavisinde değişik metotlarda kullanılmaktadır. İnsan vücuduna sağlık durumuna göre ısı verilerek hastalığın tedavisi amaçlanmaktadır. Hastaların çoğunun tedavi edildiği derin ısı tedavisi ülkemizde oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Derin ısı tedavisi sıklıkla hastalığın çözümüne ulaşılmasını sağlamaktadır. En yaygın kullanıldığı alan fizik tedavi olsa da yaraların da tedavisinde kullanımı görülmektedir. Hastalarında memnun kaldığı bir tedavi şekli olmaktadır. . Isı tedavisi oldukça faydalı olmaktadır. Fizik tedavi olarak da uygulanan derin ısı tedavisi olumlu şekilde yanıt vermektedir. Isı verilen vücut daha çabuk toparlar ve zamanla ısının verdiği rahatlıkla ağrılar hafifler. Bu şekilde istenilen biçime kavuşmanız mümkün olacaktır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb