Deri Etek Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Deri Etek Kombinleri

Deri Etek Kombinleri

Deri Etek Kombinleri

Önceleri sadece sonbahar ve kış mevsimlerinde gördüğümüz deri etekler, artık ince deri kumaşlardan tasarlanarak ilkbahar ve yaz mevsiminde de yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmış durumda. Bu da deri etek modasının en az birkaç sezon daha var olacağını gösteren en önemli işaretlerden biri. Tasarım olarak ise kalem etek, kloş etek ve mini deri etek modelleri bütün kadınların en beğendiği deri etek modelleri arasında yerini almış durumda. Renk açısından da kadınlar tarafından en çok siyah deri eteklerin beğenildiğini özellikle belirtmek gerek.  Bunun yanı sıra giyileceği ortama göre deri eteklerle yapılan kombinlerde oldukça hoş.

Trend-deri-etek
Örneğin siyah renkte kloş bir deri etek ve deri ceketin birlikte harika bir uyum gösterdiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra bu kombini siyah çizmeler, siyah bir çanta, siyah küpeler ve yüzükler gibi aksesuarlarla da tamamlayarak görünümünüzü daha da güzel bir hale getirebilirsiniz.
Bunun yanı sıra, deri eteğinizle birlikte daha zarif bir kombin oluşturmak isterseniz, deri etek üzerine dantel detaylı siyah bir bluz giyerek harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Deri eteğinizi günlük hayatta kullanırken ise kot parçalarla kombinleyebilir ve rahat bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca deri etek denilince genellikle siyah renk deri etekler akla gelse de, diğer renklerde veya çeşitli desenlerde üretilmiş deri eteklere de mutlaka bakmak gerekiyor çünkü bu eteklerle yapılan kombinler de oldukça şık ve çarpıcı.

Deri Etek Kombinleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Bhjıopşişjupişhhlşiö diyor ki; 12 Haziran 2016 - 10:25

deri etek modelleri ve deri etek kombinleri konularını daha çok yazarmısınız

CEVAPLA
Bhjıopşişjupişhhlşiö diyor ki; 12 Haziran 2016 - 10:23

çok güzel bir şekilde deri etek kombinlerini açıklamışsınız ancak biraz daha uzun olsaydı daha çok deri etek modellerine yer verseydiniz süper olurdu.

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb