Deri Ceketler Nasıl Giyilir ve Nasıl Kombinlenir?

Author

Categories

Share

Sizler için sonbahar kış mevsiminde kullanabileceğiniz deri ceketler nasıl giyinmeli konusunda bazı fikirler paylaşacağız. 4 farklı deri ceketi nasıl kombinelebilirsiniz bunu ele aldık. Sadece siyah deri ceket değil farklı deri ceket modellerini de rahatça kullanabileceğinizi unutmayın.Birçok markanın da bu konuda size yardımcı olacak farklı ve şık bayan deri ceket modelleri bulunmaktadır.

Deri Ceketler Nasıl Giyilmelidir

Deri ceketlerin en farklı ve şık modelleri H&M, Defacto, Derimod, Mango, New Look gibi markaların koleksiyonlarını görebiliriz. Bu markalardan deri ceket alırken siyah seçmek zorunda değilsiniz. Kahverengi, bordo, mavi, gibi daha birçok renk seçeneği sizleri bekliyor.

Deri Ceketler Nasıl Giyilmelidir.1

 

Deri ceket giyerken nasıl bir kombin yapacağınız konusunda kararsız iseniz sizlere özel aynı deri ceketle 4 farklı kombin nasıl yapılır görebileceksiniz. Bir deri ceketi giymenin ilk yolu ‘serseri’ bir görünüm için kareli gömlek ile deri ceket giyip ve kot pantolon, spor ayakkabı ile eşleştirebilirsiniz. Şık bir görünüm içinse, bir kadınsı beyaz bir gömlek ve siyah skinny kot pantolon ile deri ceketle kombinleyebilirsiniz. Bir moda eşarp ve parlak bir saat ile bu görünümü tamamlamak mümkündür.

Deri Ceketler Nasıl Giyilmelidir

 

Bir deri ceket giymek üçüncü yolu hafta sonu için kot, kazak ve güzel bir çizmedir. Hafta sonları için rahat bir görünüm istiyorsanız bu tarz bir kombin oldukça uygundur. Eğer sonbahar ve kış aylarında siyah giymeyi tercih ediyorsanız, siyah kot pantolon ve siyah bir üst, siyah deri ceket giymek olabilir. Bazı leopar daire ve şık bir renkte bir eşarp ile eşleştirmek süper bir şıklık yakalayacağınızı belirtelim.

 

Deri Ceketler Nasıl Giyilmelidir.2

 

 

Author

Share