Deniz Gezmiş Parka Mont Modelleri

Author

Categories

Share

Deniz Gezmiş parka montları artık çok ünlü. Birçok marka ve online alışveriş sitesi parka mont modellerini sunarken “Deniz gezmiş style” adı altında tüketici ile buluşturmaktadır. İlginin de çok fazla olduğunu gördüğümüz Deniz Gezmiş parka mont modelleri özellikle genç erkek ve bayanların ilgisini çekmektedir. Bu montların erkek ve bayanlar için ayrı ayrı modellerinin olması da gençler arasında avantaj olarak görülmektedir.

Deniz Gezmiş 70’lı yıllarda bu parka modeli ile birçok fotoğraf karesinde görüntülenmiştir. Hatta yıllarda geçse dahi bu modelin kültürü devam etti. Genelde üniversiteli gençlerin tercih ettiği Deniz Gezmiş parka mont modelleri bu yılda kullanılmaya devam edilecek. Hatta yavaş yavaş birçok marka ve mağazalarında vitrininde sıkça rastlar olduk.

Deniz Gezmiş’in Parkası 12 Eylül’ün Acı Hatırası

Devrimci gençler arasında bu parka modellerini bilmeyen yoktur. Deniz Gezmiş yakalandığı yıllarda yeşil renkli parkası ile sıkça görülmüştür. İşte bu görüşü benimsemiş gençlerde bunu yaşatmak adına Deniz Gezmiş’in bu parkasına ilgi duyarak yeni bir ticaret yolunu açmışlardır. Üretimciler de, bu dikkat çeken parka modelinden farklı farklı modellerle piyasaya sunmaktadır. Bizlerde Deniz Gezmiş parka mont modellerini merak edenler içinde güzel bir koleksiyon hazırladık. İşte o yılları günümüzde yaşatan ünlü parka mont:

Author

Share