Dekorasyon Çalışmasında Aydınlatma | Hanımların Dünyası

loading...

Dekorasyon Çalışmasında Aydınlatma

Dekorasyon Çalışmasında Aydınlatma

Dekorasyon Çalışmasında Aydınlatma

Dekorasyon çalışmalarını yalnızca eşya ve mobilyalardan ibaret görmemek gerekir. Dekorasyon çalışmalarında kullanabileceğimiz en önemli aksesuarlar içinde aydınlatma sistemleribulunmaktadır. Aydınlatma sistemleri ile evimizi çok daha farklı bir havaya büründürebiliriz. Aydınlatma işlerinizi doğru bir şekilde yapmanız ve aydınlatma ürünlerinizi doğru yerlere konumlandırmanız son derece önemlidir. Yanlış yapılan bir aydınlatma ile dekorasyon çalışmalarınız ne kadar güzel olursa olsun bu dekorasyon çalışmalarınızı gösteremezsiniz. Son yıllarda yapılan aydınlatma sistemlerinde gözümüze çarpan spot lamba kullanımları olmaktadır. Spot lambaların en önemli özelliği diğer lambalara oranla spot lambaların çok daha tasarruflu olmaları ve bulundukları mekânda çok şık görüntülerin oluşmasına sebep olmasıdır. Spot lamba konumlandırmanızı doğru bir şekilde yaptığınız takdirde ev dekorasyonunda güçlü yanlarınızı ön plana çıkartarak zayıf yanlarınızı gözlerden kaçırabilirsiniz.

 


Her Mekâna Aynı Derece Işık Kullanmayın

Spot lamba kullanımlarınızda dikkat etmeniz gereken her mekâna aynı derecede ışık kullanmamanızdır. Mekanlar özelliklerine göre aydınlatılırlar. Bir yatak odasındaki aydınlatma miktarı ile çalışma odası veya oturma odasının aydınlatmaları bir olamaz.

Yeni Nesil Aydınlatma Spot Lambalar

Spot ışıkların bize sunmuş olduğu imkânlardan biri de ışığın rengini ayarlayabiliyor olmamızdır. Mekanımızdaki eşyalar ve duvarların rengine göre spot ışıklarımızın rengini seçerek ev dekorasyon çalışmalarımızın çok daha başarılı olmasını sağlayabiliriz. Spot ışıklar hem tasarruflu oluşları hem de her tür dekorasyon stiline kolayca uyum sağlayabilmesi yüzünden son dönemde en sık tercih edilen popüler aydınlatma sistemleri arasında yer almaktadır.

Dekorasyon Çalışmasında Aydınlatma Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb