DeFacto Paris Hilton ile Arda Turanı Bir Araya Getirdi

Author

Categories

Share

Arda Turan ve Paris Hilton, De Facto firmasının reklam filmi çekimleri için İstanbul’da bir araya geldi…

Yönetmenliğini Sinan Çetin’in yaptığı reklam çekimleri, Levent’te bulunan bir Alışveriş Merkezinde gerçekleşti… Paris Hilton ve Arda Turan’nın DeFacto 2012-2013 Sonbahar Kış koleksiyonu’ndan 100’ü aşkın kıyafeti sergilediği kampanyanın fotoğraflarını, ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz çekti…

Paris Hilton ve Arda Turan’lı reklam filmi, 15 Ekim 2012, Pazartesi günü itibariyle televizyon ve bilboardlarda olacak.

Bu arada Paris Hilton’un setteki isteklerinin, yönetmen Sinan Çetin’i çileden çıkardığı iddia edildi. Levent’te bir alışveriş merkezinde yapılan çekimler için Hilton’a özel bir kulis hazırlandı. Kulise bir de üzerinde kahvaltılık gevrek, domates, havuç, çilek ve sandviç bulunan bir masa konuldu.

İddiaya göre bu özel hazırlığı ve kulise Hilton’dan başkasının giremeyeceğini duyunca küplere binen yönetmen Sinan Çetin, tüm set ekibini azarladı.

Ünlü yönetmenin, kulisten sorumlu asistana da “Alt tarafı Paris Hilton geliyor, ne olmuş yani? Buranın patronu benim! Sen bana nereye girip giremeyeceğimi söyleyemezsin. İstediğim yere girer çıkarım. Senin görevin bana çay getirmek” diye bağırdığı ve çekimlere 13.30’da başlaması gereken Hilton’un saat 14.00’te geleceğini öğrenince iyice çileden çıkıp, ekiptekileri azarlamaya devam ettiği iddia edildi.

Author

Share