David Guetta 4 Mayıs 2013 KüçükÇiftlik Park'da | Hanımların Dünyası

loading...

David Guetta 4 Mayıs 2013 KüçükÇiftlik Park’da

David Guetta 4 Mayıs 2013 KüçükÇiftlik Park’da

Dünyanın En Büyük Dans Müziği Fenomeni David Guetta İstanbul’da

Dünya çapında on beş milyon albüm satışı ile dans müziğinin fenomeni olarak nitelendirilen David Guetta özlemi sona eriyor.

Fransız DJ & prodüktör David Guetta, 4 Mayıs Cumartesi akşamı Unilife ve Volume Up Organizasyon iş ortaklığı ile Küçük Çiftlik Park’ta İstanbullu müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Chris Willis, Fergie ve LMFAO ile “Gettin’ Over You”, Nicki Minaj ile “Turn Me On”, Sia ile ard arda gerceklestirdigi “Titanium” ve “She Wolf” gibi hitleri ile milyonlarca müzikseverin kalbini fethederek Amerika ve İngiltere müzik listelerinde 1 numaraya yükselen Guetta’nın performansı öncesi Suat Ateşdağlı ve Emrah İş de DJ kabininde olacak.

Ülkemizin bir numaralı DJ & prodüktörü Suat Ateşdağlı ve “Private Love” şarkısının klibi ile 33 milyon izlenirlikle dünyanın bir çok ülkesinde performans sergileyen Türkiye’nin yükselen DJ’lerinden, Emrah İş’ in  performansları ile renklenecek gecenin biletleri satışa çıktı.

Ve Türkiye, 4 Mayıs 2013 Cumartesi gecesi KüçükÇiftlik Park’ta David Guetta ile buluşuyor!İndirimli dönem biletlerini kaçırmayın!

Detaylı Bilgi için: 0216 355 77 91 / 0533 396 00 96

Deluxe Lounge: Limitsiz alkolsüz – alkollü içecek ve snack ikramı / özel alan / sahne önüne geçiş imkanı /  18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge’a ebeveynleri refakatinde katılım gösterebilirler.

Loca: Localar 10 kişiliktir. 1 şişe premium votka ve 1 şişe premium viski + sınırlı meyve suyu, su, enerji içeceği, çerez fiyata dahildir.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb