Damat Yaka Çiçeği Modelleri

Author

Categories

Share

Düğün hazırlıkları içerisinde stres girmemek elde değil. En küçük ayrıntıları dahi unutmamak için oldukça çaba sarf edilir. Düğün pastası, masa süslemeleri, gelinlik ve dekorun yanı sıra, özellikle damat ilgilendiren önemli küçük detaylarda vardır. İşte bunlardan biri damat yaka çiçeğidir. Damat yaka çiçeği küçük bir detay olsa da damatlar için önemli bir aksesuardır.

Günümüzde damat için yaka çiçeği kullanılsa da bazen tüm damat tarafının yakın erkekleri de damat ile aynı yaka çiçeği kullanarak farklı bir görüntü oluşturmaktadırlar. Böylece damat tarafı olduğu belli olmasının yanında aynı yaka çiçeği kullanılmış olması da güzel bir görüntü veriyor.

Damat yaka çiçeği seçerken genelde hazır alınsa da kendinizde yapabilirsiniz. Tabi uğraşmayı seviyorsanız neden olmasın deriz. Fakat uğraşmayı sevmiyor ve hazır almayı planlıyorsanız nacizene fikrimiz olarak gelin el çiçeği ile aynı renkler olmasını öneririz. Çiçeğin ise canlı ya da cansız olması fark etmez. İleride saklamak isterseniz yapay çiçeklerde yaptırabilirsiniz. Bizlerde damat yaka çiçeği alırken size fikir verecek birbirinde muhteşem modeller hazırladık.

Damat Yaka Çiçeği Modelleri

Author

Share