Daha Genç Görünmek İçin Ne Yapılmalı?

Author

Categories

Share

Kadınların en büyük korkularından biri yaşı ilerledikçe eski çekiciliğini ve güzelliğini yitirmektir. Bunun için yaşlanmayı geciktirecek olan kremler, serumlar vb ürünler kullanılır. Hatta bunun yanında estetik yaptıranlar da bulunur. Fakat doğal ve bakımlı görünerek yaşınızdan daha genç ve güzel görünebilirsiniz. Bunun için tonlarca para verilen kimyasal ürünlere, kremlere, serumlara vs ihtiyacınız yok.

Genç Görünmek İçin 5 Adım

Temiz Cilt;
Cildin en büyük düşmanı bakım yapılmaması ve gözeneklerden arınmamasıdır. Bu yüzden her gece günün kirini ve makyajını ciltten atmak için temizlenmeli ve nemlendirici krem sürülmelidir.
Gür Kaşlar;
İnce kaşlar her zaman kişinin daha olgun görünmesini sağlar. Gür kaşlar ise bunun aksine daha genç ve güzel bir hava verir. Eğer kaşlar sık ve gür değilse kaş kalemi ile doldurulmalıdır.
Parlak Dudaklar;
Koyu renkteki rujlar çekici görünse de kadınları olduğundan daha yaşlı gösterir. Gençlik yıllarında sürülen şeftali tonları dudak parlatıcılarını kullanmak yaşı her zaman olduğundan küçük gösterir.
At Kuyruğu;
Saçları yukarıda ve sıkı sıkı toplamak göz çevresi çizgilerini belli etmiyor ve göz yapısını daha yukarıda gösteriyor. Yüz hatlarını belirginleştiren at kuyruğu kişinin yaşını da ele vermiyor ve olduğundan genç görünmesini sağlıyor.

Author

Share