Cunda Adasında Muhteşem bir Mekan Taş Kahve

Author

Categories

Share

Cunda adası Ayvalık’a gidenlerin mutlaka uğraması gereken bir yer. Hatta yaz tatilinizi de rahatlıkla geçirebileceğiniz çok güzel bir tatil bölgesi. Cunda adasında tatil yapanların veya yolu düşenleri uğraması gereken en iyi mekan Cunda Taş Kahve.

Taş Kahve otantik dekorasyonu ve kaliteli hizmeti ile sizleri şaşırtacak. Özellikle kahveye girdiğinizde sandalyelerin hepsinin deniz bakar şekilde dizilmesi bile kendi farkını ortaya koyuyor. Lezzetli yiyecek ve içecek menüsünde ki fiyatları görünce şaşıracağınızdan emin olabilirsiniz. Bu kadar lezzetli hizmet sunduğu halde fiyatlarının minimum olması hem şaşırtacak hemde sevindirecek.

Cunda Taş kahve’de denizin muhteşem görüntüsünü izlerken en iyi tavsiyemiz damla sakızlı dibek kahvesinin ve peynir tatlısının tadına bakmanız. Sakızlı kahvesi o kadar lezzetli ki içtikten sonra kaşıkla telvesini bile yiyebilirsiniz.

Kahvenizi yudumlarken kahvenin iç mekanından gelen kuş cıvıltısı sesleri’de sizi şaşırtabilir çünkü iç mekanda tavanında kuş yuvaları yer alıyor ve bir çok kuş burada yaşıyor. İçeride oturmayı tercih ederseniz kuşları uçuşurken ve cıvıltıların dinleyerek keyifle izleyebilirsiniz.

Dış mekanda ise bir çok kedinin masaların altında yattığını aralarda gezindiğini görebilir onları sevebilirsiniz.

Dip Not: Lezzeti ve hizmeti kesinlikle çok memnun edici ancak siz çok lüks bir mekan arıyorsanız Taş Kahve’nin bir kahvehane olduğunu bilerek gitmelisiniz veya kendinize uygun farklı mekan bakabilirsiniz. Eğer dinlendirici huzurlu salaş bir mekan arıyorsanız Taş Kahve tam size göre.

Cunda Adası Taş Kahve Mekan Fotoğrafları

Author

Share