Çok Satılan Bayan Uzun Hırka Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Çok Satılan Bayan Uzun Hırka Modelleri

Çok Satılan Bayan Uzun Hırka Modelleri

Hırkalar kış mevsiminin en gözde kıyafetleridir. Hem görüntünüze şıklık katmanın yanında, soğuk kış aylarında sıcak kalmanızı sağlayacak olan hırkaların en çok satan modelleri ise uzun hırkalar oluyor. Uzun hırkaları hem kapalı bayanlarımız hem de açık bayanlarımız rahatlıkla kullanabilirler. Farklı birçok kombin yapma imkanınız bulunan bayan hırka modellerine dolabınızda yer açın.

Pantolon İle Kombinlenen Uzun Hırkalar

Her mevsimde bayanlarımız tercih ettiği her çeşit pantolonla uzun hırkanızı kombinlemeniz mümkündür. Güzel bir jean ya da kumaş pantolonla, kullanacağınız gömleğinizi pantolon içine koyup, üzerinize de uzun hırka giyip ön kısmını açıkta bırakıp giyebilirsiniz. Bluz tercih edecekseniz kısa olmasına özen gösteriniz.

Etek İle Kombinlenen Uzun Hırkalar

Hırkanızı etek giyerek kombinlemek içinse, uzun eteklerden uzak durmalısınız. Daha çok midi ya da mini etekler uzun hırkaların içine daha uygundur. Altına da kısa bot ya da çizme giyebilirsiniz.

Aksesuar seçerken de daha sade modeller kullanın. Uzun bir kolye, gömleğinizle kullanabilirsiniz. Ayrıca çalışan bayanlarımız içinde uzun hırkalar harika olacaktır.

 

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb