Çocuk Festivali 11-12 Ekim 2014 Bebek Parkı'nda | Hanımların Dünyası

loading...

Çocuk Festivali 11-12 Ekim 2014 Bebek Parkı’nda

Çocuk Festivali 11-12 Ekim 2014 Bebek Parkı’nda

Türkiye’nin ilk çocuk festivali 11-12 Ekim 2014 tarihinde İstanbul Bebek Parkı’nda gerçekleşecek. Çocuklu ailelerin büyük ilgi ile beklediği çocuk festivalinde ailece eğlenceli ve eğitici vakit geçirmek istiyorsanız bu hafta sonu Bebek Parkı’nda ki Çocuk festivaline mutlaka katılmalısınız.

0-15 yaş arası çocuklar için düzenlenen festival dopdolu bir program sunuyor. Festivalde bilim, kurabiye, anne-çocuk, müzik, beden gibi farklı konularda düzenlenen atölye çalışmalarının yanı sıra yüz boyama, pony club gibi birçok etkinlik de minikleri bekliyor. Bebek Çocuk Festivali kapsamında Pedagog Gözde Erdoğan, ailelerle interaktif bir söyleşi de gerçekleştirecek.

Birçok ünlü isim de festivalde olacak. Festival boyunca Derya Baykal ponpon atölyesinde miniklere eğlenceli saatler yaşatacak. Ebru Akel, “Hamilelik Serüvenim” adlı kitabıyla okuyucularıyla buluşacak. Bir başka heyecanlı etkinlik ise “Star Wars Jedi Padawan Akademesi”. Jedi hayranı çocuklarla Jedi olmanın püf noktaları paylaşılacak ve onlara ışın kılıcı eğitimi verilecek. Ayrıca LÖSEV ve Tohum Otizm Vakfı da stantlarıyla festivalde olacak.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb