Civciv Reklamı | Hanımların Dünyası

loading...

Civciv Reklamı

Civciv Reklamı

Civciv Reklamı

civciv-reklamlar

Kurumlar ürün veya hizmetlerini tanıtabilmek için birçok farklı yollara başvurmaktadırlar. Ürün veya hizmetin tanıtımının önemi kurum için oldukça önemlidir. Çünkü bu tanıtım olmadığı sürece müşteriler de hizmetinizi ya da ürününüzü tanımadığı için satın almayacak ya da faydalanmayacaktır. Bu nedenle her şeyden önemlisi tanıtım diyebiliriz. Kurumlar tanıtımlarını yapabilmek için ise birçok yoldan faydalanırlar. Bunlardan en önemlilerinden biri ise televizyon reklamcılığıdır. Gün içerisinde veya akşam vakitlerinde her halükarda izlemiş olduğumuz televizyonlarda görülen reklamlar sonucu da müşterilere karşı tanıtımınızı en iyi şekilde yapabilir ve onlara tanıtımınızı yapabilirsiniz. Yapılan reklam ise genel olarak hizmet veya ürünün hitap ettiği kesime değil her gruptan insana yansıtılmalıdır.

civciv-reklami

Reklamda ilgi çekicilik Son günlerde oldukça konuşulan ve en çok izlenen reklamlar arasında yer alan civciv reklamı da başta çocuklar olmak üzere birçok kişinin dikkatlerini üzerine çekmektedir. Sevimli ve tatlı bir civcivin ağzından söylenmiş reklam sözleri ise oldukça dikkat çekici olup birçok kişi tarafından izlenmeye değer görülmüştür. Peki, bu reklam neyi anlatmaktadır? 118 80 reklamı olan bu reklamda daha farklı bir reklam yapılmak istenmiş olup reklamcılıkta en dikkat çekici reklamlar arasında yer almayı başarmıştır. Özellikle anne ve babalarına reklamı gördüğü an kanalı değiştirmemesini söyleyen çocuklar tarafından civciv reklamı ve civcivin sözleri oldukça sevimli bulunmuş olup çocuk kesimini iyi bir yerden yakalamış bir reklamdır.

civciv-reklamlari-3

Sevilen reklam 118 80 Özellikle son günlerde en çok izlenen reklamlar arasında yer alan bu reklamda civcivin bilmiş tavrı ve ‘bak sen şu cici kuşa’ gibi tatlı söylemleri de oldukça sevimli bulunmuş olup son günlerin en çok izlenen ve sevilen reklamı olmayı başarmıştır. Aynı zamanda 118 80 reklamlarında sıklıkla gördüğümüz sarı ve siyah uyumu da bu reklamda civcivin sarılığı ile yakalanmış olup farklı bir reklam alternatifi sunmuştur. Seyircinin yıllardır dalin bebek şampuanı ile aklında kalan civcivler artık 118 80 reklamı ile de birçok seyircinin aklına kazınmış durumdadır. Severek ve beğenilerek izlenen bu reklam da 118 80 için büyük bir avantaj olmuştur. Cevapsız çağrılarınızı açığa kavuşturun Genellikle ünlülerin reklamları ile seyircinin karşısına çıkan 118 80 bu sefer civcivler ile seyircinin karşısına çıkmış olup çok daha büyük bir beğeni toplamıştır.

civciv-reklamlari-2

Birçok kişi tarafından sevilen civciv reklamında ise cevapsız çağrılarınızda aranılan numaranın kim olduğunu öğrenmek için kullanacağınız bir hizmet olan 118 80 reklamı yapılmaktadır. Cep telefonunuza veya ev telefonunuza gelen herhangi bir cevapsız çağrıda eğer arayan kişiyi öğrenmek istiyorsanız 118 80 tuşlarını çevirerek sizi arayan kişinin numarasını telefonda görüştüğünüz görevli kişiye söyleyerek bu kişiyi kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Bu şekilde hem önemli bir telefon aldığınızda sizi arayan kişiye daha rahat ve bilerek dönmüş olur hem de sizi arayan kişi öğrenmiş olursunuz. Beğenerek ve sevilerek izlenilen civcivli bu 118 80 reklamı da hem çocuklara hem de yetişkinlere oldukça güzel bir şekilde 118 80 i sunmuş olup tanıtımını gayet iyi bir şekilde gerçekleştirmiştir. Eğer sizler de sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız hemen 118 80 i arayabilirsiniz.

civciv-reklamlar-1

Civciv Reklamı Resimleri

 

civciv-reklamlarcivciv-reklami-1civciv-reklami-2civciv-reklamlar-2civciv-reklamlar-3civciv-reklamlaricivciv-reklami-3civciv-reklamlari-1

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb