Çıralı’da ki Otel ve Pansiyonlar Antalya, Kemer | Hanımların Dünyası

loading...

Çıralı’da ki Otel ve Pansiyonlar Antalya, Kemer

Çıralı’da ki Otel ve Pansiyonlar Antalya, Kemer

Çıralı Köyü, Akdeniz Bölgesinin tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Tatilcilerin adresi olan Çıralı Köyü Antalya Kemer‘in gözdesidir. Bizlerde Çıralıda en iyi otel ve pansiyonları sizler için bir araya getirdik.

Baraka House

Çıralı plajına 50 metre uzaklıkta olan Baraka House güzel bir bahçe içerisinde yapılmış tahta evlerden oluşmaktadır. Çok rahat edeceğiniz ve huzurlu bir konaklama yaşayacağınız Baraka House Çıralı konaklama yerlerinden biridir.

Ulupinar Koyu Cirali Mevkii, 07980 Çıralı

 

Simge Pension

Özel banyosu ile bahçe içinde bulunan Simge Pension, konforlu bir tatil yaşayacaksınız. Kablosuz internet ve sunduğu yemeklerle doyumsuz bir tatili geçireceksiniz.

Ulupınar Köyü Çıralı Mah., 07980 Çıralı

 

Akdeniz Bahçesi

Denize 100 metre mesafede yer alıyor. Ücretsiz internet, çok şirin bir bahçe, yöresel ve organik kahvaltı, çocukların rahatça oynayabilecekleri konaklama yeridir. Akdeniz Bahçesi’nde dokuma atölyesi de bulunmaktadır.

Ulupinar Koyu Cirali Mah. No:485, 07980 Çıralı

 

Portalimo Lodge Otel

Otelin içinde konukların kullanabilecekleri açık havuz vardır. Otelin iç dizaynı ahşaptır. Deniz kenarına da 15 dk yürüyerek ulaşabilirsiniz. Otelin içerisinde kendine ait güzel bir bahçesi vardır.

Ulupınar Köyü Alasini mevkii No 61 Çıralı Köyü- Kemer , 07980 Çıralı

 

Rosemary Pansiyon

Antalya havaalanına 95 km de uzaklıkta olan, güzel portakal bahçesi içinde kurulmuş ve tatil yapmak isteyenlere konaklama hizmeti sunan pansiyon plaja 150 metre uzaklıktadır.

Ulupınar Köyü Çıralı Kemer Antalya, 07980 Çıralı

Hotel Villa Monte

Doğal manzaraya sahip, kaliteli hizmetler sunan otelin en önemli özelliği manzarasıdır. Hem tatil yapacak hem doğa ile iç içe olacaksınız. Organik köy kahvaltısı ile güne dinç başlayacaksınız.

Cirali, 07980 Çıralı

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb