Çin Takvimi ile 2015’te Kız, Erkek Cinsiyet Belirleme

Author

Categories

Share

Çin Takvimine Göre Kız mı Oğlan mı Cinsiyet Belirleme

2015 Çin Takvimi hesaplama, 2015 Çin takvimi cinsiyet hesaplama, bebek cinsiyeti hesaplama, Çin takvimi kullanma, Çin takvimi nasıl hesaplanır, Çin takviminde kız çocuk, Çin takviminde erkek çocuk, Çin takvimi ve cinsiyet bulma

Çin’de uzun yıllar kullanılan bu yöntemle bebeğinizin cinsiyetini öğrenme yöntemi olarak kullanılmış. Her ne kadar kesinliği doğru olduğu bilinmeyen bu yöntemle cinsiyet belirleyebilirsiniz. Genelde teknolojiden faydalanılsa da Çin’de birçok aile bu yöntem sayesinde hangi ayda hamile kalırsa kız ve erkek istediğine karar veriyor. Her ne kadar ülkemizde de bu sistem çok yaygın olarak kullanılmasa da biraz meraklı olan annelerimiz Çin takviminde cinsiyet belirlemek için ara ara göz atıyorlar. Bizlerde kız ya da erkek isteyen anneler ya da cinsiyet belirlemek isteyen anneler için çin takvimi ile cinsiyet belirlemeniz bu takvimi sizlere sunuyoruz. Tabi bu takvimde en çok merak edilen ise nasıl hesaplandığıdır.

Öncelikle Çin takvimininde cinsiyet hesaplamak için bilmeniz gereken son adet tarihiniz ve yaşınızdır. Örneğin; 2014 yılında 1990 doğumlu bir bayan Ağustos ayında hamile kaldı ise kız çocuğu olacak anlamı çıkartılmalıdır. 21 yaşında Ocak ayından sonraki aylarda hamile kalırsanız kız çocuğunuz olacaktır. Eğer hesaplama da zorluk çeken bayanlarımız var ise alt kısımdan yorum bölümünden yazarak yardım isteyebilirler. Çoğu zamanda eğlence olarak bayanlarımızın arasında bakılsa da kendinizi kesinlikle şartlandırmanızı önermiyoruz. Sonuçta her şey yaradanın elindedir. Bütün anne adaylarımızın öncelikle sağlıklı bir şekilde çocuklarını kucaklarına almasını umuyoruz. İşte Çin takvimi şu şekildedir:

 

 

Çin Takvimine Göre Kız mı Oğlan mı Cinsiyet Belirleme

Author

Share