Çiçek Desenli Koltuk Döşeme Kumaşları | Hanımların Dünyası

loading...

Çiçek Desenli Koltuk Döşeme Kumaşları

Çiçek Desenli Koltuk Döşeme Kumaşları

Son yıllarda mobilya üretimi yapan markaların hemen hemen hepsinin oturma grubu koleksiyonlarında çiçek desenli kumaşlarla yapılmış koltuk takımlarına rastlamaktayız. Talep ve beğeni artınca, tabi ki markalarda her sezon sunduğu koleksiyonlara çiçek desenli koltuk takımlarına yer verir oldu. Eve ayrı bir hava katan ve ayrıca ferah bir görüntü veren bu koltukları aslında evdeki kumaşı eskimiş koltuklara da yaptırmanız mümkündür.

Genelde yıllar geçtikçe evdeki koltuklarınızdan sıkılanlar için öncelikli kumaş önerimiz çiçek desenli olan modellerdir. Çiçek desenler bulunduğu her ortama şık bir görüntü vermektedir. Tamamen odanızı havası değiştirmenin yanında geniş görünmesine de destek olmaktadır. Bu tarz koltukları tercih edenler genelde oldukça memnun olduklarını dile getirmektedir. Bizlerde tabi ki bu şekilde düşünen ve koltuklarında değişiklik yapmak isteyenlere özel çiçek desenli koltuk döşeme kumaş modelleri hazırladık.

Kumaşlarda Estetik ve Kaliteye Dikkat Edin!

Koltuk için döşemelik kumaş tercih ederken mutlaka evin genel renk kombinasyonuna uyumlu olmasına dikkat edin. Eğer canlı renkler seviyorsanız pembe, kırmızı, mor, yeşil çiçeklerle yapılmış çiçekli kumaşlar tercih edebilirsiniz. Daha pastel tonlar kullanmak istiyorsanız kahverengi, koyu yeşil, krem bunlardan bazılarıdır. Tabi henüz karar vermekte halen zorlanıyosanız o halde çiçek desenli koltuk döşeme kumaşlarını sizlere sunalım.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Kenan diyor ki; 6 Aralık 2015 - 21:58

Kumasin fiyatlarini Ögrenmek istiyoruz .. Nerde bula biliriz … Liste gönderirseniz sevinirim.

Kenan

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb