Çeşme’de Çift veya Aile ile Tatil Yapılabilir mi?

Author

Categories

Share

Yaz geldiğinde en önemli stres konusu “tatili nerede yapacağım?” soruları. Yaz tatili rotanızı belirlerken; yalnız mı, sevgiliyle mi, eşiniz ve çocuklarınızla mı? tatil yapacaksınız bu soruları yanıtlamalısınız.

015Çeşme’de tatil yapmayı planlıyorsanız hem sevgilinizle, hem eşiniz veya ailece çocuklarınızla birlikte çok güzel bir tatil yaşayabilirsiniz. Çeşme ve Alaçatı maddiyat açısından aşırı pahalı diyebiliriz. Ama bu pahalılığın büyük bir avantajı sizi rahatsız edebilecek tipte turistler ile kız arkadaş arayan bekar erkeklerin çevrede olmaması.

Kuşadası, Marmaris gibi yerler arkadaş aramaya, eğlencenin dibine vurmaya giden bekarlar ile dünyayı umursamayan rahat turistlerin yoğunluk olduğu yerlerdir. Eğer bekarsanız ve tek gecelik, günlük arkadaşlarla barlarda, sokaklarda vs. eğlenmek istiyorsanız kesinlikle Çeşme yanlış bir seçim. Çeşme’de günlük eğleneceğiniz turist ve bekar arkadaş bulmanız imkansız. Çeşme tamamen ünlülerin, sosyetelerin rahatlıkla sokaklarda yürüyüp tatil yapabildiği bir yer. Çeşme’de adım başı bir ünlü ile karşılaşabilirsiniz ama her ne kadar hayranı da olsanız lütfen bir fotoğraf çekilelim mi? diye başlarına gitmeyin çünkü herkesin tatil yapmaya rahat dolaşmaya hakkı vardır.

goz-loungeKuşadası, Marmaris gibi içip çılgınca eğlenen gençlerin, turistlerin olduğu yerlerde eşinizle, ciddi sevgilinizle rahat edemezsiniz ama Çeşme kesinlikle bu konuda ideal bir yer. Çeşme’de ciddi sevgiliniz veya eşinizle çok rahat gezip, eğlenebilirsiniz hiç kimse eşinize sarkıntı olmaz ve gereksiz kıskançlık kavgalarına sebebiyet vermez.

 

 

Author

Share